Emily Ratajkowski ndez tapetin e kuq të Tony Awards!

June 10, 2019

Në natën e yjeve, në Tony Awards (Oscari i teatrit) Emily Ratajkowski ka katalizuar të gjithë vëmendjen e aparateve fotografik dhe të të ftuarve, teksa parakalonte në tapetin e kuq të Radio City Music Hall në New York, duke u shfaqur me një dekolte, që i linte shumë pak vend imagjinatës.

Në pasarelë edhe artiste si Lucy Liu, Laura Linney, Marisa Tomei e Rachel Brosnahan, të cilat janë shfaqur mahnitëse me veshjet e tyre në këtë ceremoni.

foto galeri
foto galeri

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background