Dua Lipa thyen këtë rekord të rradhës për këngën e re

January 17, 2018

Ishte ‘New Rules’ kënga e cila e bëri të famshme jo vetem ne Europe por edhe ne Amerike. Dua Lipa tashmë po bën ‘namin’ me këngën e re ‘’IDGAF”, ndryshe “I don’t give a fu*k”. Që në ditën e parë të lançimit Dua arriti 1 milion në pak orë dhe në dy ditë 10 milion klikime. Gjithashtu arritje e madhe për Lipa-n ishte se arriti të bëhej e #1  në Trendings në YouTube. Sukses pas suksesi, shqiptarja e njohur thyen rekordin e saj në 4 ditë 20 milion shikime dhe ndjekësit në platformën YouTube  po rriten dita-ditës. Go Dua!


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background