Dua Lipa pushime në një vend ekzotik

January 10, 2018

Dua Lipa, një nga këngëtaret që po korr sukses ndërkombëtar në muzikë ka patur një axhendë te ngjeshur gjate 2017-es.

Ajo nxorri në treg klipe muzikore që u renditën në top listat e hiteve botërore.

Dhe pas një viti të lodhshëm si 2017-ta Dua ka vendosur të relaksohet dhe pushojë në një vend ekzotik.

Dua Lipa së bashku me miqtë e saj ka shkuar në Xhamajkë ku po i shijon tej mase plazhet dhe klimën ekzotike.

Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja duke postuar disa foto në Instastory.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background