Dua Lipa mohon origjinën dhe zemëron fansat shqiptarë

September 10, 2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i ka befasuar të gjithë në
promon e saj për fushatën më të re të YSL.

Nëpërmjet një videoje ku
tregon disa nga momentet e jetës së saj, në sfond dëgjohet zëri i
këngëtares, e cila për herë të parë mohon origjinën e saj shqiptare.


‘Përshëndetje! Unë jam Dua Lipa, këngëtare dhe tekstshkruese nga
Londra’ dëgjohet të thotë këngëtarja. Fansave shqiptarë nuk u ka pëlqyer
aspak kjo gjë dhe e kanë vënë në dukje përmes komenteve.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background