Drake zbulon për herë të parë imazhin e djalit të tij 2-vjeçar

March 31, 2020

Drake ka ndarë me fansat e tij foton e parë të djalit të tij 2-vjeçar, Adonis Graham.

Reperi 33 vjeçar, i cili e kishte mbajtur të birin jashtë kamerave dhe syrit publik, postoi një seri fotosh të tij me vogëlushin dhe nënën e tij, modelen Sophie Brussaux.

Bjond me flokët kaçurrela dhe sytë bojëqielli, Adonis është një vogëlush simpatik që nuk duket se ka marrë shumë nga babai.

Ishte reperi Pusha T ai që muaj më parë foli për “fëmijën e fshehur” të Drake duke i kërkuar atij ta bëjë publike që është bërë baba. Kur kjo gjë u bë publike, Drake foli për marrëdhënien e tij me Sophie, për të cilën tha se ishin takuar vetëm dy herë para se të kryenin marrëdhënie seksuale.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background