Drake në lidhje me Hailey Baldwin në 2016; zbuloni detajin shokues…

September 25, 2018

Në 2016, në shumë portale raportohej për marrëdhënien “casual” të Drake dhe Hailey Baldwin.

Sigurisht ajo ishte 18 vjeç dhe ai ishte 29, që është një diferencë shumë e madhe – kemi parë më të mëdha. “Modelja 18 vjeçare del me këngëtarin e madh në moshë” nuk është një titull shumë shokues ditët e sotme.

Por teksa shoqëria e reperit të Hotline Bling me aktoren Milie Bobby Brown po “vihet në mbikqyrje”, nëpër internet po qarkullon një fakt shumë interesant për ish ciftin Drake Hailey.

Gjatë një intervistë për E! News në atë kohë, Hailey zbuloi se ka kishte 4 vite që e njihte Drake. Kur e ka dhënë intervistë Hailey ishte 18 vjeç, që i bie këta të dy të jenë njohur kur Hailey ishte 14.

Njësoj sa ç’është Millie tani.

Ai raportohet të ishte shumë i mirë me të, dhe i blente dhurata vazhdimisht.

Mos të jetë duke bërë të njëjtën gjë me Millie-n, Drake?


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background