Dolly Parton shpreh dëshirën për të pozuar për revistën “Playboy”

March 10, 2020

Ylli i hitit “Jolene”, Dolly Parton, e cila në janar të vitit 2021 i mbush 75 vjet, ka deklaruar se nuk e ka në plan të pensionohet nga muzika, por ka shumë dëshirë që të përfshihet edhe një herë në kopertinën e revistës, “Playboy”.

Kur Parton u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës së famshme në vitin 1978, ajo ishte vetëm 32-vjeçare.

Në atë kohë, këngëtarja dukej tërheqëse e veshur me kostumin e lepurushes seksi, dhe tani thotë se do t’i pëlqente ta vishte  të njëjtin kostum edhe pas 43 vitesh.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background