Dje vajtonte; sot Justin ka bërë ndryshime në jetën e tij!

August 9, 2018

Pas një dite të mërzitshme Justin Bieber ka marr një vendim që për fansat e tij është një lajmi më I mirë i mundshëm.

Ai ka vendosur të presë flokët dhe, të themi të drejtën duket shumë më mirë se më përpara. Nga fotot shihet se e fejuara e tij është e lumtur pas këtij veprimi të Justin. Në fakt ajo nuk është e vetmja, shumë fansa të këngëtarit anembanë botës të cilët kanë kohë që ia kërkojnë këtë gjë, janë tepër entuziast.

Dje në mediat e huaja u publikuan disa foto te Justin Bieber dhe të fejuarës së tij Hailey Baldwin të cilët shiheshin duke qarë në rrugët e New Yorkut. Ata ngushëllonin njëri-tjetrin dhe arsyeja ende nuk dihet. Çifti së shpejti do të kurorzojë lidhjen e tyre në martesë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background