Dj Sardi poston foto me të fejuarën në plazh, i vë dorën tek vithet

June 8, 2020

Dj Sardi, kohët e fundit është përfolur për lidhjen e tij të dashurisë me një vajzë që nuk preferon ta bëjë publike identitetin e saj.

Çifti ka udhëtuar drejt bregdetit këtë fundjave, nga ku nuk kanë munguar as fotot. Ai ka publikuar në “Instastory” një foto ku shihet së bashku me të dashurën dhe i ka vendosur dorën tek vithet e saj, pa i treguar fytyrën.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background