Dj Sardi martohet në fshehtësi, zbulon më tepër për marrëdhënien në çift

July 15, 2020

Dj Sardi, i njohur gjerësisht në jetën e natës dhe jo vetëm, së fundmi është bërë kryefjala e mediave për shkak se është në një lidhje, identitetin e së cilës ende nuk e ka zbuluar.

Por, në një intervistë me autorin dhe moderatorin e “Ora Verore”, Ronaldo Sharka, Sardi Shehu zbuloi më shumë për të dashurën teksa i shkëlqenin sytë.

Ai tha se vajza që i ka marrë zemrën nuk është pjesë e show biz-it dhe se në sytë e tij është shumë e bukur. Sardi tërthorazi konfirmoi se mund të jetë martuara


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background