Delinda Disha: Të hapen shtëpitë publike dhe të rikthehet dënimi me vdekje!

June 12, 2020

Delinda Disha, aktorja e njohur e humorit ka qenë e ftuar në “Mes Yjesh”, Ora News me gazetarin Ronaldo Sharka.

Teksa u pyet në lidhje me rastet e fundit të publikuara në media përsa i përket abuzimeve seksuale me të mitur, Delinda u shpreh se duhet të rikthehet dënimi me vdekje dhe se është pro hapjes së shtëpive publike për të frustruarit.

Për më tepër ndiqni intervistën.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background