Del kënga e re e Beyonce; Vëmendjen e merr e bija…

July 18, 2019

Blue Ivy Carter, vajza e Beyonce-s dhe Jay Z-së shfaqet në videon e re “Spirit”, bashkë me mamanë e saj. Tëitter-i po fiksohet me Blue Ivy-in sepse për ta, ajo është ylli i vërtetë.

Në videon e publikuar, (kënga e parë e albumit) e bërë posaçerisht për filmin ‘Lion King’, momenti që ka prekur më shumë njerëzit duket se është kur “Nala” (Beyonce) bashkon duart me të bijën, që shfaqet me flokë kaçurrela në ngjyrë të kuqe, e veshur njësoj me të ëmën.

Gjithsesi, kjo nuk është hera e parë që Blue Ivy del diku dhe nuk merr gjithë vëmendjen që meriton. Është fëmija i parë i Beyonce-s dhe Jay Z-së, ç’mund të prisnim tjetër?!


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background