Dalin në shitje bluzat e dizenjuara nga Dua Lipa dhe “Bond”, fitimet dhurohen për Shqipërinë

December 3, 2019

Dua Lipa ka vendosur ta ndihmojë në një mënyrë tjetër Shqipërinë, Këngëtarja ka bashkëpunuar me markën ‘Bond‘ për të krijuar një linjë veshjesh dhe paratë e fituara prej tyre do të dhurohen për të prekurit nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit.

Përmes rrjeteve sociale , dua ka njoftuar se tashmë linja me bluzat me mbishkrimin ‘Lutje për Shqipërinë’, është në treg ndërsa ka bërë thirrje për blerjen e tyre me qëllim ndihmën për personat në nevojë.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background