Dafina Zeqiri vjen me një look të ri befasues…

July 4, 2019

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo është një nga ato personazhe të njohur të ekranit që ka eksperimentuar shumë me look-un e saj.

Brenda një periudhe të shkurtër, Dafina ndryshon shpesh modelet e flokëve. Së fundmi knëgëtarja ka guxuar shumë me flokët dhe nuk mund ta besoni se ajo është bërë tullace.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” fotografi me look-un e saj më të ri, ku duket se ndjekësit janë dakord me vendimin që ajo ka marrë për të qenë tullace. Madje ka fansa që shprehen se sido që ajo t’i presë flokët, i shkojnë të gjitha modelet.

foto galeri
Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background