CR7 në palestër, Georgina në pishina; ja si po i kalojnë pushimet në Greqi familja e Ronaldos…

June 18, 2019

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez dhe e gjithë familja kanë fluturuar në Greqi për të shijuar disa ditë pushimesh relaksuese dhe zbavitëse. Teksa futbollisti skalit trupin e tij në palestër, partnerja e tij shijon ujin së bashku me fëmijët. Në pishinë ajo pozon me bikini, duke treguar format e saj që të marrin mendjen.

Ajo kërkon të bëj një krahasim mes pamjeve seksi që ofron në rrjetet sociale dhe një foto tjetër të së përditshmes së saj, por të dyja fotot tregojnë një buzëqeshje në buzë dhe një trup perfekt.
Rodriguez kalon kohë duke u zbavitur dhe ndër të tjera Ronaldo nuk humb kohë dhe stërvitet.

foto galeri

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background