Covid-19 detyron Bietën të festojë ditëlindjen në shtëpi por jo t’a largojë nga puna!

Written by on April 9, 2020

Kjo ditëlindje, sot, e ka gjetur ndryshe Bieta Sulon.

Moderatorja e cila i përket shenjës së dashit është detyruar të festojë e mbyllur në shtëpinë e saj vetëm me familjen si pasojë e virusit, por pavarësisht këtij të fundit, Bieta nuk ka mundur tëbraktisë punën pasi është çdo ditë live në Top Channel me programin e saj të pasdites.

Bieta mbush 35-vjeç dhe pavarësisht situatës ajo ka marrë një surprizë të vogël, momente të cilat i ka ndarë në Instagram.


Current track

Title

Artist

Background