Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të ”Critics Choice Awards”

January 13, 2020

Në ceremoninë e rëndësishme të ndarjes së çmimeve Critics’ Choice Awards, të mbajtur mbrëmjen e kaluar, morën pjesë aktorët më të përfolur të vitit, të cilët gjatë mbrëmjes rrëmbyen edhe çmime në disa kategori.

Por në evente të tilla, një rëndësi e veçantë i kushtohet edhe tapetit të kuq ku parakaluan yjet të kuruar në detaje dhe që tërhoqën vëmendjen me look-un e tyre.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background