Çfarë do të shihni në sezonin e katërt të ‘La Casa de Papel’

Written by on March 6, 2020

Sezoni i katërt i një prej serialeve më të suksesshëm të momentit “La Casa de Papel” nis në 3 Prill. Tashmë është publikuar trailer dhe ajo që shihet është një kaos total, ku profesori beson se Lisbona është vrarë.

Rio dhe Tokio kanë hedhur në erë një tank të ushtrisë, ndërsa Nairobi po lufton mes jetës dhe vdekjes. Për më tepër do të na duhet të presim muajin prill i cili do të na shuajë kureshtjen rreth serialit që ka thyer rekorde shikueshmërie.  


Current track

Title

Artist

Background