Showbizz

Page: 6

Në “Një ditë me Dojnën” këtë të shtunë kanë qenë të ftuar vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj. Në një intervistë pa doreza me autoren dhe moderatoren Dojna Mema ata i kanë rrëfyer të gjitha. Gjatë bisedës Romeo ka folur për eksperiencën e tij në Akademinë e Arteve. Ai ka treguar se të gjithë futen atje […]

Dikush do të thoshte se myslimanët në Turqi e kremtojnë lutjen e Ramazanit plot stil. Por një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një xhami në qytetin e Smirne në brigjet e Egjeut. Në vend të lutjes së hoxhës, nga minarja e kësaj xhamie u dëgjua kënga e serialit të famshëm “La casa de papel”, […]

Gigi Hadid, në pritje të ëmbël, gjatë një videoje live në Instagram me artisten e makeup-it të Maybelline, Erin Parsons, tregoi  se u paraqit në sfilatë në javën e modës pak kohë pasi zbuloi se ishte shtatzënë. “Janë kaq qesharake gjërat që shoh në internet. Njerëzit mendojnë që unë i harkoj vetullat shumë, por nëse […]

Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht Britney Spears ka ndarë së fundmi një postim me ndjekësit e saj në “Instagram” ku shihet në rininë e saj. Ajo shprehet se dikur është ndjerë si rosaku i shëmtuar. Mbante bajluke për të mbuluar ballin e saj sepse nuk i pëlqente ta ekspozonte dhe dhëmbët e saj nuk i kishte […]

Aurela Gaçe së fundmi ka përplasur makinën e saj me një trotuar dhe këtë gjë e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në “Instagram”. Ajo ia hedh fajin trotuarit duke e quajtur atë të papërgjegjshem, normalisht e gjitha në sensin e shakasë. “Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë. […]

Këngëtari i njohur, Justin Bieber ka bërë një deklaratë kohët e fundit, ku ka habitu të gjithë. Ai është shprehur se është penduar shumë që ka kryer marrëdhënie intime para martesës. Kujtojmë se Bieber prej 2 vitesh është martuar me modelen Hailey Baldëin dhe po përjeton dashurinë më të madhe të dhe të bukur me […]

Këngëtari i njohur i muzikës rap Arkimed Lushaj, i njohur gjerësisht me emrin e artit Stresi ishte mes 9 personave të proceduarve penalisht nga policia për protestën e një ditë më parë të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen  e Teatrit Kombëtar. Emri i tij figuronte përkrah kryetarëve të PD-LSI, Lulzim Basha e Monika Kryemadhi por […]

Demi Rose vazhdon të jetë më aktive se kurrë në rrjetet e saj sociale gjatë karantinës. Ajo ndan shpesh herë me ndjekësit foto provokuese nga përditshmëria në shtëpinë e saj. Modelja me forma bombastike nuk njeh asnjë limit. Në çdo foto shihet gjoksi i saj bombastik e cila nuk nguron ta ekspozojë në çdo pozë […]

Pas disa muajsh qëndrim në Portugali, Cristiano Ronaldo është rikthyer sërish në Itali, sipas ligjit të vendosur në këtë kohë pandemie. Ai dhe familja e tij i janë nënshtruar një karantine 14 ditore. Gjatë karantinës, Ronaldo së bashku me Georginën dhe fëmijët kanë gjetur mënyra të ndryshme për t’u argëtuar dhe luajtur së bashku. Së […]

Ndarja e Norës dhe Robertit ka qenë mjaft e komentuar në media. Çifti i dha fund lidhjes disa vjeçare në gushtin e kaluar dhe ngjalli kuriozitet nga i gjithë publiku. Pavarësëisht ndarjes, çifti na i ka vërtetuar se ruajnë një raport të mirë shoqëror dhe kjo për hir të vajzës së tyre. Së fundmi, Roberti […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background