Showbizz

Page: 5

Balerini Graciano Tagani është shprehur se pothuajse të gjithë personazhët publikë në Shqipëri konsumojnë kokainë. I ftuar në emisionin “Mes yjesh”, Graciani tha përballë gazetarit Ronaldo Sharka se sta nuk përdorin vetëm kokainë, por edhe shumë substanca të tjerë. Pjesë nga biseda Ronaldo Sharka: Dimë shumë vërdallë, që në jetën e natës të bllokut, kryesisht personazhet […]

Ai është gjithnjë i rezervuar sa i përketë jetës private, por në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA, Albano Bogdo vendosi të ndajë disa momente ‘cmendurie’ nga një lidhje e mëparshme dashurie. Ester Bylyku: Cili është leksioni më i madh që ke dhënë në një lidhje dashurie? Albano Bogdo: Që kur lidhesh me një të famshëm, e […]

Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj, festojnë sot të dy ditëlindjen dhe me këtë rast, moderatorja zbuloi në Instagram edhe faktin që është në pritje të ëmbël. “Gëzuar ditëlindjen për shpirtin tim binjak, shokun e ngushtë, njeriun që gëzon zemrën time, i cili së shpejti do të bëhet baba. Të dua.” Në fillim […]

Surpriza të reja nga çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik. Nëse menduat se pas lajmit të shtatzënisë së modeles, gjithçka do të mbaronte aty, e keni menduar gabim. Ka qenë Zayn që ngjalli këtë diskutim dhe këto dyshime. Këngëtari i njohur i “Pillowtalk” ka bërë në krahun e tij një tatuazh të ri […]

Prej tre muajsh këngëtarja e famshme Adele nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale. Kjo gjë duket se ka rritur kuriozitetin e madh të fansave, të cilët e prisnin me padurim një reagim të saj. Ditën e sotme Adele i është rikthyer postimeve në “Instagram” dhe paraqitja e saj i ka lënë pa fjalë të […]

Reperja më e famshme e trojeve shqiptare, Tayna duket se nuk e ka aspak problem të kryejë udhëtime, edhe kur të gjithë e kanë të ndaluar. Për më tepër, Tayna ka postuar në rrjete sociale foto nga aeroporti, duke treguar se po udhëton drejt Zvicrës. Ajo ka etiketuar menaxherin e saj Rinor Hykollin duke i […]

Artistët në të gjithë botën po japin kontributin e tyre në luftën kundër pandëmisë. Së fundi, siva e muzikës, Beyonce ka nisur një fushatë për testimin e komunitetit me ngjyrë në SHBA. Nismës pritet t’I bashkohen edhe personazhe të tjerë të famshëm, për të ndihmuar në luftën kundër Covid 19. Diva e muzikës Beyoncé së […]

Gashi është një nga reperët e famshëm botërorë që ka origjinë shqiptare. Shpesh herë me postimet e tij ai na tregon se në asnjë moment të vetëm nuk e harron atdhenun dhe ndihet krenar se është shqiptar. Se fundmi reperi ka habitur të gjithë me një foto që ka hedhur në “Instagram”. Në foto shihet […]

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka reaguar përmes një postimi në “Facebook” kundër masave që janë marrë ndaj koronavirusit. Ai nuk e ka pritur mirë lajmin e anullimit të dasmave sepse shumë këngëtarë kanë marrë para dhe nuk mund t’i kthejnë për shkak se i kanë harxhuar. Ai shprehet se fiton para për të jetuar […]

Partnerja e Crisitiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, kohët e fundit ka marrë një vëmendje të madhe mediatike, ku shquhet për format e saj bombastike dhe për bukurinë natyrale që ajo ka. 26-vjeçarja po kalon ditët e karantinës me Ronaldon dhe fëmijët e tyre në një prej vilave të tyre luksoze. Së fundmi ajo ka lënë pa […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background