Showbizz

Page: 4

Sot është dita e madhe për Justin Bieber dhe Hailey Baldëin. Çifti do shkojë drejt altarit për të kurorëzuar dashurinë e tyre. Dasma e dytë e tyre nisi me një kokteil mbrëmjen e së dielës në një hotel në Bluffton, Kaliforninë e Jugut. Çifti u martua në një gjykatë në New York shtatorin e vitit […]

Ka ngritur një perandori nga kultivimi i canabisit për qëllime mjekësore, por gjithçka do të ishte Ok sikur ai të mos ishte nipi i Meghan Markle dhe të mos shfrytëzonte emrin e hallës për biznesin e tij. Tyler Dooley, djali i gjysmë vëllait të Meghan, ka zgjedhur si slogan të markës së tij, ‘Markle Sparkle’ […]

Që pas tradhtisë, Tristan Thompson e ka kërkuar vazhdimisht Khloe Kardashian dhe këtë herë i ka bërë një koment në Instagram. Në fotografinë e fundit që publikoi ylli i “KUWTK”, basketbollisti shkruajti: ”Dielli po shkëlqen fort mbi një diamant të bukur”. Historia e Tristan dhe Khloe ishte ndër më të komentuarat në faqet rozë. Pas […]

Fama e stilistit shqiptar, duket se i ka kaluar kufinjtë e Shqipërisë. Pasi ka veshur disa vajza të njohura në të gjithë botën si këngëtaret Chloe dhe Halle, Fantasia Barrino Taylor, Jade Thirlwall, Jesy Nelson etj tashmë stilisti i Valdrin Sahiti ka bashkëpunuar me reperen e famshme Cardi B. Këngëtarja ka zgjedhur të veshë pikërisht […]

Jennifer Lopez është ndoshta 50 vjeçarja më twrheqëse në showbiz e cila ka ende vëmendjen e të gjithëve në çdo dalje të saj. Por duket se i gjithë ky sharm nuk është thjesht dhe vetëm dhuratë e nënës natyrë. Sipas Life & Style, këngëtarja dhe aktorja me trupin joshës dhe pamjen tërheqëse harxhon çdo ditë […]

Në një intervistë për “Mirror”, ylli i futbollit, Neymar, ka rrëfyer detaje nga jeta e tij që nuk i kemi ditur më parë. ‘Zemërohem, shpërthej dhe nuk komunikoj siç duhet”. ka treguar futbollisti i cili është shprehur se prej vitesh ka pasur probleme psiokologjike, por është kujdesur t’i  kalojë e të përmirësohet në këtë drejtim. […]

Këngëtarja e R&B-së, Cassie dhe partneri i saj, Alex Fine kanë celebruar dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni përrallore në Malibu. Çifti u fejua muajin e kaluar dhe janë ndërkohë në pritje për t’u bërë prindër të një vogëluesheje. Martesa e Cassie-t me trajnerin personal të vip-ave, vjen pas një marrëdhënieje të gjatë […]

Duket sikur Demi Moore ka hapur ‘kutinë e Pandorës’ me autobiografinë e saj ‘Inside Out’. Rrëfime të detajuara që nisin me fëmijërinë e vëshitë, përdhunimin në moshën 15 vjecare e deri tek jeta seksuale në çift. Lidhur me këtë fundit, Moore ka shokuar fansat me deklaratën se ish- bashkëshorti, Ashton Kutcher e kishte tradhëtuar, madje […]

Striptistja e vërtetë që shërbeu si frymëzim për personazhin e Jennifer Lopez në ‘Hustlers’ ka kërcënuar se do të hedhë në gjyq producentët e filmit. Samantha Barbash pretendon se nuk është shpërblyer nga kompania filmike STX Entertainmet, për  përdorimin e personalitetit, biografisë dhe identitetit të saj. Në 2017, Barbash u dënua me 5 vjet me […]

Familjarë dhe miq të personave që u vranë gjatë shfaqjes së filmit ‘The Dark Knight Rises’ në 2012-ën, në Colorado kanë nënshkruar një peticion drejtuar Ëarner Bross, ku shprehin shqetësimin se filmi ‘Joker’, përbën rrezik për nxitje të dhunës për shkak të disa skenave me përmbajtje dhune. I pyetur rreth këtij shqetësimi, në një intervistë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background