Showbizz

Page: 3

Aurela Gaçe së fundmi ka përplasur makinën e saj me një trotuar dhe këtë gjë e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në “Instagram”. Ajo ia hedh fajin trotuarit duke e quajtur atë të papërgjegjshem, normalisht e gjitha në sensin e shakasë. “Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë. […]

Këngëtari i njohur, Justin Bieber ka bërë një deklaratë kohët e fundit, ku ka habitu të gjithë. Ai është shprehur se është penduar shumë që ka kryer marrëdhënie intime para martesës. Kujtojmë se Bieber prej 2 vitesh është martuar me modelen Hailey Baldëin dhe po përjeton dashurinë më të madhe të dhe të bukur me […]

Këngëtari i njohur i muzikës rap Arkimed Lushaj, i njohur gjerësisht me emrin e artit Stresi ishte mes 9 personave të proceduarve penalisht nga policia për protestën e një ditë më parë të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen  e Teatrit Kombëtar. Emri i tij figuronte përkrah kryetarëve të PD-LSI, Lulzim Basha e Monika Kryemadhi por […]

Demi Rose vazhdon të jetë më aktive se kurrë në rrjetet e saj sociale gjatë karantinës. Ajo ndan shpesh herë me ndjekësit foto provokuese nga përditshmëria në shtëpinë e saj. Modelja me forma bombastike nuk njeh asnjë limit. Në çdo foto shihet gjoksi i saj bombastik e cila nuk nguron ta ekspozojë në çdo pozë […]

Pas disa muajsh qëndrim në Portugali, Cristiano Ronaldo është rikthyer sërish në Itali, sipas ligjit të vendosur në këtë kohë pandemie. Ai dhe familja e tij i janë nënshtruar një karantine 14 ditore. Gjatë karantinës, Ronaldo së bashku me Georginën dhe fëmijët kanë gjetur mënyra të ndryshme për t’u argëtuar dhe luajtur së bashku. Së […]

Ndarja e Norës dhe Robertit ka qenë mjaft e komentuar në media. Çifti i dha fund lidhjes disa vjeçare në gushtin e kaluar dhe ngjalli kuriozitet nga i gjithë publiku. Pavarësëisht ndarjes, çifti na i ka vërtetuar se ruajnë një raport të mirë shoqëror dhe kjo për hir të vajzës së tyre. Së fundmi, Roberti […]

Pas dy vitesh lidhje, dy vajzat e njohura  të showbiz-it, Cara Delevingne dhe partnerja e saj, Ashley Benson, i kanë dhënë fund romancës së tyre. Burime të sigurta për “Cosmopolitan” treguan se vajzat i kanë dhanë fund lidhjes që në fillim të muajit prill. Burimet kanë treguar se marrëdhënia e tyre kishte ulje dhe ngritje, mirëpo […]

Sukseset e Luana Vjollcës nuk kanë fund, dhe vazhdojnë të tejkalojnë kufirin e Shqipërisë. Pasi rrëmbeu çmimin si “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020” në SHBA, moderatorja bukuroshe është shfaqur në kopertinën e revistës së njohur turke “Modda Turkey” të rubrikës së muajit maj, për të cilën ka dhënë një intervistë […]

Pak e dinë, por tek kënga “Nuse moj sorkadhe” e Irini Qirjakos, kjo e fundit ka veshur një fustan ku në sfond ka një foto të një aktoreje shumë të njohur pornostare. Këtë detaj ia vuri në dukje gazetari Ronaldo Sharka teksa po intervistonte këtë të fundit për emisionin “Mes Yjesh” në Ora News. Irini […]

Arbenita Ismajli është një nga modelet më simpatike shqiptare, e cila momentalisht është “bllokuar” në Londër për shkak të pandemisë se koronavirusit. Ajo ka tipare shumë joshëse dhe një trup fantastik, që vështirë të shahet. Është shumë aktive në Instagram duke rrëmbyer mijëra pëlqime e komente pozitive, mirëpo kësaj here ka ndodhur e kundërta. Kur […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background