Highlights

Page: 6

Këngëtarja Rihanna publikoi mbrëmjen e djeshme një foto në Instagram-in e saj, të një vajze të vogël, që duket njejtë si Rihanna në moshë të vogël, madje si binjake e saj. Që nga mënyra si i mban flokët e deri tek ngjyra e lëkurës, vajza është identike me këngëtaren e “Work” dhe as ajo vetë […]

Ndër të gjithë çiftet e ‘Hollywood’, Scarlett Johansson dhe Colin Jost janë nga ata që duan ta mbajnë lidhjen e tyre sa më larg mediave. Por ndonjëherë nuk është dhe aq e lehtë. Scarlett mori pjesë në një ‘Comic-con’ ku lajmëroi filmin e saj më të ri dhe siç mund ta mendoni, të gjithë vëmendjen […]

Duke qenë shumë e zënë me xhirimet e filmit të ri, Angelina Jolie ka vendosur që këtë verë 6 fëmijët të pushojnë me babain e tyre, Brad Pitt. Çifti pas ndarjes kanë pasur shumë debate sa i përket kujdestarisë së fëmijëve, prandaj këto pushime janë konsideruar si një hap drejt paqes mes tyre. Shumë madje […]

Ed Sheeran kujdeset shumë për privatësinë e tij dhe nuk ka kursyer asnjë shpenzim në ruajtjen e intimitetit të tij dhe qetësisë së tij. Këngëtari i njohur ka shpenzuar katër milionë paund për të blerë dy shtëpi pranë vilës së tij në Londër. “Kur ai pati mundësinë për të blerë dy shtëpitë që ndodheshin pranë […]

Një tjetër tragjedi në “Fast & Furious”. Pas vdekjes së protagonistit Paul Walker në vitin 2013 për shkak të një aksidenti me makinë, ditën e djeshme gjatë xhirimeve të filmit të ri, bublanti i Vin Diesel Joe Watts ka rënë nga një lartësi 9 metra dhe ka përfunduar në koma. Joe Watts u transportua menjëherë […]

Dy ditë më parë, këngëtari i njohur Kastro Zizo i ka habitur pa masw ndjekësit e tij, teksa postoi një foto ku shfaqej me një mace dhe krahas saj shkruante se “ishin të dy me kancer”. Në rrjet u përhap menjëherë lajmi se Kastro vuante nga sëmundja e rëndë, por nuk u përjashtua edhe fakti […]

Kur je adoleshente, ndodh të marrësh vendime të momentit, për të cilat vite më vonë edhe pendohesh, siç i ka ndodhur dhe Jessica Alba me tatuazhet e saj. Aktorja e njohur ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, ku rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horoskopit të fëmijëve të […]

Padyshim që “The SHBLSH” është një nga grupet e humorit që mbahet mend ende nga publiku shqiptar për të qeshurat që i kanë dhuruar ndër vite, sidomos në Portokalli. Gentian Zenelaj, Ermal Mamaqi dhe Julian Deda ishin 3 pjestarët e grupit, rrugët e të cilëve më vonë u ndanë në projekte vetjake. Gjithsesi, Ermali duket […]

Këngëtarja shqiptare me famë  botërore, Rita Ora, po vazhdon të korr suksese të njëpasnjëshme në karrierën e saj. Tre ditë më parë biondja bukuroshe publikoi me videoklip këngën e re “New Look”, ndërsa u mirëprit nga fansat e saj. Deri tani kënga ka arritur mbi dy milionë shikime në YouTube. Veç tjerash, këngëtarja Ora ka […]

Vajza e ekranit, Ilda Bejleri ka vendosur të jetë sa më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigje në Instagram. Sigurisht që shumica e mesazheve ishin komplimente për moderatoren seksi, por nuk mungoi dhe pyetja “pikante” lidhur me gazetarin Mustafa Nano. “Çfarë mendimi ke për Muç Nanon m’qafsh se e kam me merak?”- […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background