Highlights

Page: 5

Në një intervistë për “Mirror”, ylli i futbollit, Neymar, ka rrëfyer detaje nga jeta e tij që nuk i kemi ditur më parë. ‘Zemërohem, shpërthej dhe nuk komunikoj siç duhet”. ka treguar futbollisti i cili është shprehur se prej vitesh ka pasur probleme psiokologjike, por është kujdesur t’i  kalojë e të përmirësohet në këtë drejtim. […]

Këngëtarja e R&B-së, Cassie dhe partneri i saj, Alex Fine kanë celebruar dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni përrallore në Malibu. Çifti u fejua muajin e kaluar dhe janë ndërkohë në pritje për t’u bërë prindër të një vogëluesheje. Martesa e Cassie-t me trajnerin personal të vip-ave, vjen pas një marrëdhënieje të gjatë […]

Duket sikur Demi Moore ka hapur ‘kutinë e Pandorës’ me autobiografinë e saj ‘Inside Out’. Rrëfime të detajuara që nisin me fëmijërinë e vëshitë, përdhunimin në moshën 15 vjecare e deri tek jeta seksuale në çift. Lidhur me këtë fundit, Moore ka shokuar fansat me deklaratën se ish- bashkëshorti, Ashton Kutcher e kishte tradhëtuar, madje […]

Striptistja e vërtetë që shërbeu si frymëzim për personazhin e Jennifer Lopez në ‘Hustlers’ ka kërcënuar se do të hedhë në gjyq producentët e filmit. Samantha Barbash pretendon se nuk është shpërblyer nga kompania filmike STX Entertainmet, për  përdorimin e personalitetit, biografisë dhe identitetit të saj. Në 2017, Barbash u dënua me 5 vjet me […]

Familjarë dhe miq të personave që u vranë gjatë shfaqjes së filmit ‘The Dark Knight Rises’ në 2012-ën, në Colorado kanë nënshkruar një peticion drejtuar Ëarner Bross, ku shprehin shqetësimin se filmi ‘Joker’, përbën rrezik për nxitje të dhunës për shkak të disa skenave me përmbajtje dhune. I pyetur rreth këtij shqetësimi, në një intervistë […]

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora , ka kërkuar ndihmë për fëmijët shqiptarë të prekur nga tërmeti i fuqishëm që goditi një pjesë të Shqipërisë, të shtunën. Këngëtarja u ka bërë thirrje fansave në Instagram që të bëjnë donacione përmes UNICEF-it, ku ajo është ambasadore, për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Të ardhurat […]

Në koncertin e zhvillur në Las Vegas, Miley Cyrus u kërcënua nga një fans i fiksuar në mes të turmës. 42-vjeçari u pa në turmë nga bodygardët e Mileyt, të cilët thirrën policinë që ta arrestonin. Sipas mediave, fansi i tha ekipit të këngëtares se ka për mision jete të lërë Mileyn shtatzënë. Ai ndodhet […]

Reperi amerikan Tekashi 6ix9ine, emri i vërtetë i të cilit është Daniel Hernandez, po gjykohet aktualisht në Gjykatën e New Yorku-t për armëmbajtje pa leje, sulm me armë dhe pjesëmarrje në banda kriminale. Por 23 vjecari i ka befasuar të pranishmit në gjykatë me deklaratat e tij duke pohuar se në bandën  “Bloods” është e […]

30 vjet pas serialit origjinal, rrjeti televiziv NBC po kërkon të ringjallë serialin komik të viteve 90 për adoleshentë, ‘Saved by the bell’. Mario Lopez dhe Elizabeth Berkley janë aktorët që do të rikthehen nga seria origjinale ndërkohë që po negociohet me pjesën tjetër të aktorëve. Subjekti bën fjalë  për disa nxënës që kanë mbetur […]

Ata janë çifti më jetëgjatë i Hollywoodit, me 19 vite martesë, por pavarësisht kësaj Michael Douglas (74 vjeç) dhe Catherine Zeta-Jones (49), janë ende të dashuruar si ditën e parë. Në një intervistë për Us Eeekly, aktori ka thënë se bashkëshortja e bënte akoma të kishte flutura në stomak. Çifti ka parakaluar në tapetin e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background