Highlights

Në një pyetësor për kryeredaktoren e revistës ‘Vogue’, Anna Wintour, Rihanna tha se është shumë  e lumtur në marrëdhënien e saj dhe e ka zgjedhur që tani stilistin që do t’i dizenjojë fustanin e nusërisë. Këngëtarja tha se fustani do të ishte një dizenjim i saj me ndihmën e stilistit Galiano që stiloi edhe fustanin […]

Data 10 tetor, e cila njihet botërisht si Dita Ndërkombëtare e Shëndetit Mental, është shënuar me aktivitete dhe mënyra të ndryshme në mbarë globin. Edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk harroi t’ua kujtojë fansave të saj këtë ditë.   Në një Story në Instagram, Rita shkroi “Urime Dita Ndërkombëtare e Shëndetit Mendor”. […]

Nuk ka reklamë të mirë apo të keqe, ka thjesht reklamë. Këtë e vërteton më së miri reperi 23 vjecar nga Amerika, Tekashi6ix9ine, i cili edhe pasi vazhdon të vuajë dënimin me burg për akuza si shantazh dhe gjuajtje me armë zjarri si dhe ka spiunuar pothuajse gjysmën e kolegëve, sapo ka nënshkruar një marrëveshje […]

Gwen Stefani thotë se është falenderuese për partnerin e saj Blake Shelton, teksa çifti pret të festojë përvjetorin e 4-ërt të lidhjes së tyre. Këngëtarja e grupit ‘No doubt’ tha për revistën ‘Shape’  se këto vite me të, që nga njohja në The Voice, në 2015-ën kur të dy sapo ishin divorcuar nga ish- partnerët […]

Nga të gjitha marrëdhëniet që djali i saj John Kennedy Jr kishte me femrat, Jackie Kennedy ishte e terrorizuar nga lidhja e tij me Madonën. Sipas biografisë së mikeshës së saj Carly Simon, ‘Touched by the Sun: My Friendship With Jackie’, përveç personaliteteve të kundërta që kishin, ajo që zonja e parë nuk duronte dot […]

Vajza e parë biologjike e Brad Pitt dhe Angeline Jolie, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendencat e saj për t’u veshur si mashkull. Në dalje të shumta publike me prindërit, ajo vishej njësoj si vëllezërit e saj por tani duket se gjërat kanë shkuar më larg se kaq. Tani Shiloh edhe ndihet mashkull, ajo […]

Legjenda e boksit Mike Tyson asnjëherë nuk e ka fshehur adimirimin e tij për Conor McGregor dhe këtë herë i ka rezervuar një këshillë. I ftuar në emisionin e ‘MMA Shoë’ ish-boksieri amerikan u shpreh se Conor nuk duhej t’i shpenzonte paratë gjyqeve dhe me dhurata për njerëz që nuk i meritojnë ato. ‘Ashtu si […]

Këngëtarja 44-vjeçare australiane, Natalie Imbruglia, solli në jetë fëmijën e parë duke realizuar kështu ëndrrën e saj për t`u bërë nënë. kengetarja e dha lajmin permes nje postimi te fotos se djalit, Max Valentine Imburglia, i cili erdhi në jetë përmes farëzimit artificial me një dhurues sperme. ”Mireserdhe ne jete Max Valentine Imbruglia’ shkruajti kengetarja […]

Drake i është kundërpërgjigjur të atit pas gënjeshtrave që ai ka thënë rreth marrëdhënies së tyre. Në një intervistë të fundit Dennis Graham  tha se Drake kishte gënjyer kur ishte shprehur se babai i tij nuk kishte qenë aty për të dhe se këtë e kishte bërë që të përfitonte në karrierë. Drake nga ana […]

Një nga rrëfimet më tronditëse në librin autobiografik ‘Inside Out’ të aktores Demi Moore, ishte edhe përdhunimi në moshën 15 vjecare, kur e ëma “ e shiti“ për 500 dollarë tek një burrë që ishte edhe mik i familjes. Ylli hollivudian tregon se personi në fjalë ishte padroni i një klubi në Los Angeles – […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background