Gossip

Page: 7

Era Rusi është nga ato personazhe të njohur që në mediat rozë emri i saj pothuajse asnjëherë nuk përmendet. Pra për sa i përket jetës private ajo është hermetike. Ditën e djeshme këngëtarja shqiptarja ishte e ftuar në “E Diell”, ku dhe u ngacmua për jetën private. Era rrëfeu edhe një histori e cila, me […]

Yllin e muzikës latine Maluma nuk do ta shihni më vetëm në videoklipet 3 minuta të këngëve, por në një film të plotë. Sipas “Instyle.com” është konfirmuar se 25 vjeçari do të hedhë hapin e tij të parë si aktor, në komedinë romantike “Marry Me”. Këngëtari i njohur do të luajë rolin e partnerit të […]

Një nga prezantuesit më të njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Steve Harvey ndodhet me pushime në Shqipëri. Ne rrjetet sociale Harvey, i cili Gjithashtu prezanton ‘Miss Universe’ përpos programit të tij televiziv në SHBA, tregon se ndodhet në Shqipëri. Ndërsa përballë Shqipërisë i shpjegon ai publikut ndodhet Greqia, edhe pse të dy vendet […]

Naomi Campbell-it i pëlqen shumë të udhëtojë nëpër botë. Por ju nuk e dini që supermodelja e njohur është një adhuruese e pastërtisë ose më saktë është shumë e fiksuar pas saj. Në një video të publikuar në kanalin e saj në Youtube ajo shpjegon se çfarë bën kur hipën në avion dhe para se […]

Në gusht të 2020 Robbie Williams dhe bashkëshortja Ayda do të festojnë 10 vjetorin e martesës. Por këngëtari nuk ka asnjë qëllim të presë dhe përpara asaj date, ka vendosur të rinovojë premtimet e tij. Të dy do të rimartohen, aq e fortë është dashuria e tyre. ’Martesa jonë e parë ka qenë shumë intime, […]

Publikohet trajleri i filmit të fundi të Jennifer Lopez. Tashmë në kanalin YouTube është publikuar traileri i filmit “Hustlers”, pjesë e të cilit janë edhe dy yjet me famë botërore, Jennifer Lopez dhe Cardi B.\ Dy këngëtaret e njohura do të luajnë rolin e striptisteve. Xhirimet për “Hustlers” janë zhvilluar në Neë York dhe yjet […]

Dua Lipa gjithmonë ka folur me krenari për origjinën e saj shqiptare. Pavarësisht se jeton në Britani dhe po zhvillon karrierën e saj si këngëtare në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua nuk harron të kujtojë rrënjët nga vjen. Në një video në rrjetet sociale, ylli i popit publikoi një hartë të Ilirisë. Në hartën në fjalë […]

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të performojë në Zarë të Kroacisë, aty ku janë edhe ngulimet arbneshe të 500-vjetëve më parë. Koncerti do të mbahet më 30 gusht 2019 në Qendrën Sportive “Visnjik” në Zarë, njoftojnë organizatorët e koncertit, të cilët pohojnë se shumica e biletave janë shitur, që kur koncerti u […]

Tiziano Ferro është martuar. Këngëtari dhe artisti italian, 39 vjeç dhe Victor Allen, 54 vjeç nga Los Angeles, kanë thënë ‘Po’ të shtunën në 13 korrik, në një vilë në Sabaudia, në prezencë të miqve të tyre më të ngushtë, në një ceremoni super të blinduar. “Jeta dhe kthesat e saj të paparashikueshme dhe të […]

Vajza e këngëtares së njohur, Cardi B dhe Offset, Kulture mbushi 1 vjeç pak ditë më parë dhe prindërit e vogëlushes organizuan festën madhështore. Sipas ‘TMZ’, Cardi B ka shpenzuar 400 mijë dollarë për 1 vjetorin e vogëlushes së saj. Festa ishte organizuar e gjitha për fëmijë dhe reperja nuk ngurroi të ndajë me publikun […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background