Gossip

Page: 6

Me një postim publik nga faqja Kensington Palace, pallati mbretëror ka lajmëruar se Duka dhe Dukesha e Sussex, Princi Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. “Jemi të lumtur t’ju njoftojmë se çifti mbretëror do të bëhen prindër në pranverë të vitit 2019”. Ka kohë që çifti mbretëror qëndron […]

Alarm! Probleme në parajsë! Aktori i njohur Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk po hasin probleme në marrëdhënien e tyre, dhe e gjitha pasi kanë “mospërputhje karakteri”. Sipas mediave të huaja një ndër faktorët kryesor i këtyre problemeve është diferenca prej 11 vjetësh që kanë në moshë. “Ai nuk pi alkool dhe po ndjek një […]

Khloe ishte në shtëpinë e saj në Cleveland, Ohio, kur më 10 prill – dy ditë para lindjes së vajzës së saj – u shfaqën fotografi të Tristan Thompson duke e tradhëtuar me dy femra në një klub. Pavarësisht tradhëtisë, Khloe Kardashian qëndroi në krah të Tristan Thompson, madje ajo është rikthyer në shtëpinë e […]

Sipas një raportimi të ri, Channing Tatum e ka kaluar fazën e dhimbshme të divorcit me një femër të re… Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Jessie J! Ylli i 21 Jump Street u kap nga paparazzit në një nga koncertin e këngëtares të hënën, dhe më pas një dëshmitar okular duket luajtur minigolf – është […]

Selena Gomez po kalon kohë të vështira momentalisht. Sipas TMZ, këngëtarja 26 vjeçare, është shtruar në spital për herë të dytë brenda dy javësh, pasi pësoi një rënie të rruazave të bardha të gjakut. Këto problem shëndetësore po i vijnë si pasojë e transplantit të veshkës. E gjithë kjo situatë e ka çuar Selenën në […]

E verdha e shndritshme në thonjtë e Dua Lipës binte shumë në sy, duke qenë se kishte zgjedhur ngjyra të lehta për veshjen dhe make up-in e saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards 2018. Ajo kishte zgjedhur një fustan te gjatë të bardhë dhe një make up mjaft të lehtë. Por […]

Prishtina sot mbajti “Gay Pride” e parë në historinë e Kosovës. Rrugët dhe sheshet kryesore u mbushën nga të rinj e të reja që protestonin dhe festonin pro të drejtave të komunitetit LGBTIQ. Prezenca e një personaliteti la shumë mbresa. Ishte pikërisht këngëtarja Adelina Ismaili, e cila e kishte paralajmëruar pjesëmarrjen në paradë, dhe e […]

Suksesi i Rita Orës në tregun ndërkombëtar nuk ndalet. Ylli i muzikës ka njoftuar se do të jetë prezantuesja e American Music Awards 2018. Lajmi vjen pak pasi Rita vendosi rekord të ri në historinë e chart-eve muzikore angleze. Një nga eventet më të mëdha muzikore që do zhvillohet sonte në ABC do të moderohet […]

Shumë urime për Bella Hadid! Supermodelja feston sot 22-vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë të veçantë nuk kishte si tw mungonte urimi i të dashurit të saj, The Weeknd. Ylli i muzikës publikoi disa foto me Bellës, të shkrepura gjatë gjithë periudhës së lidhjes së tyre që daton nga viti 2015, edhe pse kishin […]

Përleshja mes Khabib Nurmagomevod dhe Conor McGregor ishte kryefjala e fundjavës së kaluar. Momenti më emocionues ishte kur, pas fitores, Khabib kërceu jashtë oktagonit për të sulmuar anëtarin e ekipit të McGregor, Dillon Danis. Presidenti i UFC-së, Dana White deklaroi se Komisioni Atletik i Shtetit të Nevadës po mendon që të mbajë të gjithë të ardhurat e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background