Gossip

Page: 5

Bebe Rexha, me anë të një videoje të postuar në Instagram, ka shprehur indinjatën kundrejt një dizenjuesve te famshëm, të cilët e kanë paragjykuar duke u bazuar në përmasat e saj trupore. Menaxherët e Bebes kanë kontaktuar me dizenjues të shumtë për ta veshur në eventin e “Grammys 2019”, por kanë refuzuar pasi sipas tyre […]

Duket shumë e ccuditshme, por Naomi Campbell dhe Liam Payne mund të jenë çifti më i ri i showbiz-it. Edhe pse deri tani asnjëri prej tyre nuk ka deklaruar asgjë, shenjat që kanë lënë në Instagram na kanë bërë tejet mosbesues. Te premten, supermodelja postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një selfie, ku dukej […]

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt është përfolur shpesh për lidhje me femra të ndryshme. Ndërsa së fundmi e përditshmja britanike The Sun ka publikuar lajmin se 55-vjecari ka nisur një histori dashurie me aktoren 43-vjecare, Charlize Theron. Çifti janë parë së bashku në festën e filmit “Roma”, më 12 janar. Sipas burimeve, Brad […]

E sotmja është një ditë e veçantë për mamanë e Rita Orës, normalisht dhe për vetë Ritën. Mamaja e këngëtares feston ditëlindjen, për këtë arsye Ora ka vendosur t’i dedikoj një postim në Intagram. Në albumin e fotove që Rita ka hedhur, mund t’i shohim teksa pozojnë sëbashku si familje. Bashkangjitur me fotot këngëtarja shkruan: […]

Jennifer Pamplona është modele, influencuese në rrjetet sociale, biznesmene, por jo vetëm. 6 vite më parë ajo modelonte për Versacen në Brazil dhe e pakënaqur nga format e saj trupore vendosi të bëj një ndërhyrje kirurgjikale. Mesa duket situata i ka rezultuar e suksesshme, pasi ka vërejtur se pas çdo operacioni që kryente, i ngjasonte […]

Grimi është bërë pjesë e rutinës së përditshme për femrat, por dhe jo vetëm. Disa nuk dalin nga shtëpia pa vendosur pak rimel dhe një të kuq buzësh. Ka dhe nga ato, që zgjohen në mëngjes posaçërisht për të bërë makeup, madje kanë dalë teknika si të vendosësh grimin që të dukesh natyrale. Sa herë […]

Revista prestigjoze “Page Six”, ka shkruar një artikull ku tregon se Hailey Baldwin dhe Justin Bieber do të martohen më 28 shkurt. Ata gjithashtu kanë shpërndarë edhe ftesat e dasmës, por pa treguar vendin se ku do të zhvillohet. Gjithashtu revista e famshme ka zbuluar edhe disa detaje nga ceremonia. Përveç festimeve që do të […]

Era Istrefi është më afër “ëndrrës hollivudiane” se kurrë. Ajo po kthehet në emrin më të pëlqyer për të performuar në eventet sportive. Këtë verë Era u prezantua për publikun botëror teksa performoi “Live it up” së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës 2018 që u […]

Shumë pak ditë kanë kaluar nga martesa e papritur mes Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, dhe në media ka qarkulluar lajmi se Miley është shtatzan. Çifti i njohur u martua në një ceremoni krejt private me 23 dhjetor të 2018-tës. Lajmi ështe bërë i ditur nga “Ok!Austalia”, burimet e të cilit shprehin: “Miley është e […]

Dua Lipa e ka pranuar dhe dëshmuar se është shumë e lidhur me Shqipërinë e Kosovën, dhe pse ka ikur shumë e vogël nga vendlindja e saj. Sot nuk e flet shqipen shkëlqyeshëm ama zakonet e traditat i njeh shumë mirë. Vetëm pak momente më parë, këngëtarja ka publikuar në Instagram një video të xhiruar […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background