Gossip

Page: 4

Seven Saraçi është ndër këngëtarët më të preferuar, sidomos për publikun femër. Sa e sa vajza ëndërrojnë të bëhen Znj. Saraçi, por veç njëra do e ketë atë fat. Për këtë arsye ai ka vendosur që në Instagramin e tij të publikojë disa kushte për nusen e ardhshme. Një ndër kushtet ishte edhe që ajo […]

Martesa e Bleona Qeretit me Gani Bardhën është përfolur shumë, që në fillimet e deri në ndarjen e bujshme. Megjithatë ajo që të bën përshtypje tek kjo dyshe ish-bashkëshortësh është marrëdhënia e mirë që kanë ruajtur mes tyre. Bleona ka qenë gjithnjë e hapur ndaj mediave qoftë për jetën e saj profesionale edhe atë personale. […]

Aktori 44-vjeçar Leonardo Di Caprio është parë së fundmi duke drekuar me të dashurën e tij 21 vjeçare sëbashku me babanë e tij George DiCaprio dhe njerkën e tij Peggy Ann Farrar. Sikurse raporton edhe Daily Mail, Leonardo po e çon lidhjen e tij me modelen 21-vjeçare, Camila Morrone, në një tjetër nivel. Vajza që […]

Gjatë pjesëmarrjes në emisionin The Ellen DeGeneres Show, Anne Hathaway ka treguar se ka vendosur të lej alkoolin, në mënyrë që t’i përkushtohet në tërësi djalit të saj. Pavarësisht faktit se Anne nuk është e varur ndaj alkoolit, ajo ka shprehur se nuk dëshiron të jetë e turbullt kur ndodhet afër djalit të saj trevjeçar. […]

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka bërë kërkesë në Komisionin për Shëndetësi që të ndalohet promovimi i këngëve ku përmenden substancat narkotike. Kjo kërkesë ka nervozuar shumë artist nga Kosova dhe Shqipëria, madje disa prej tyre e kanë shprehur revoltën nëpërmjet rrjeteve sociale. Një ndër tyre është dhe reperja Tayna, e cila si […]

Adriana Lima dhe i dashuri i saj, shkrimtari turk Metin Hara, kanë vendosur t’i japin fund marrëdhënies së tyre. Lajmet vijnë nga revista “People”, burimet e të cilës thonë se modelja 37-vjeçare dhe shkrimtari 36-vjeçar i dhanë fund historisë së tyre të dashurisë pas gati më shumë se një viti e gjysmë së bashku Lajmet […]

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, me anë një videoje në Instagram çoi në djall’ të gjithë stilistët, të cilët refuzuan ta veshin për ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy. Ajo shprehu të gjithë pakënaqsinë e saj lidhur me këtë problem, duke “ngritur zërin” që të fuqizohen femrat dhe çdo trup të pranohet ashtu si […]

Chris Brown është duke u ruajtur nga policia. Një burim i ligjshëm afër investigimit ka konfirmuar për NBC News se këngëtari 29 vjeçar është ndaluar nga policia e Parisit, pasi akuzohet për përdhunim dhe shkelje me përdorim droge.  Ndërkohë CBS News ka raportuar se Brown është ende në arrest ditën e sotme. Gazetarë të E! […]

Linda Halimi është bërë e njohur për publikun shqiptar si fituese e dy prej kompeticioneve më të rëndësishme në Shqipëri, Top Fest dhe Festivali i Këngës në RTSH. Më e fundit qe përfaqësimi i atdheut në “Eurovision Song Contest 2017” në Kiev, me këngën “World”. Por pas kësaj, duket se ajo ka disa rezerva lidhur […]

Rodrigo Alves është i njohur në të gjithë botën si “Kukulla Ken”, për shkak të të gjitha operacioneve që ka bërë që t’i ngjasoj personazhit fiktiv. Alves i janë dashur më shumë se 60 operacione për t’u dukur si i dashuri i Barbie-t. Mesa duket, nëpërmjet një videoje të postuar nga Olti Curri në profilin […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background