Gossip

Page: 3

Pharrell, Kevin Hart dhe një pjesë tjetër artistësh u mblodhën për të vendosur buzëqeshje në fytyrat e njerëzve q nuk janë aq me fat sa ta, ne në Skid Row të Los Angelesit. Ata shërbyen ushqime, në Ditën e Falenderimeve, për të pastrehët. Vakti i ditës së Falenderimeve është një traditë e përvitshme e Skid Row. Përveç […]

Rita Ora mori komente negative pas dështimit të saj në paradën e përvitshme të Macy’s për ditën e Falenderimeve. Kur shfaqja nisi, një problem teknik bëri që Rita të fillontë këngën me vonesë, dhe të kuptohej që ajo ishte duke performuar me “playback”. Siç mund ta shihni dhe në videon e mëposhtme, Rita po qëndronte në […]

Kanye West mund të ketë bërë një hap mbrapa në politikë, por njerëzit vazhdojnë të jenë të terrorizuar nga deklaratat e tij pro-Trump – dhe me “njerëz” e kemi fjalën për Kim Kardashian West. Sipas RadarOnline, çifti është në terapi pas tronditjes që pësuan prej dramave politike që Kanye ka krijuar kohët e fundit, dhe Kim […]

Lindsay Lohan nuk ka shumë që është ndarë nga i dashuri i saj, miliarderi rus, dhe mesa duket i qenka hapur oreksi përsëri. Preja e rradhës është rreperi Tyga, ish i dashuri i Kylie Jenner. Më herët këtë javë, ylli i Mean Girls i bëri të ditur Tygës (dhe gjithë Instagramit) se sa i shijshëm […]

Fotot nuk gënjejnë… dhe tani është e qartë si Kim Kardashian dhe Kanye West shpëtuan lagjen e tyre duke kontraktuar zjarrfikës privat për të shuar flakët nga zjarri i tmerrshëm i Kalifornisë. Shtëpia e çiftit Kimye në Hidden Hills qëndron e fortë dhe e paprekur nga zjarr shkatërrues i Woolsey… por vetëm prej disa metrave. […]

Blac Chyna po investon paratë e saj në një produkt bukurie – tepër kontroversial – që ajo personalisht e përdor për përkujdesjen e lëkurës së saj. Figura publike Chyna po partnerizon me Whitenicious by Dencia, për të krijuar diçka të quajtur “Whitenicious X Blac Chyna Diamond Illuminating & Lightening Cream.” Kremi do të kushtoj rreth 250 […]

Paris Hilton nuk do të eci drejt altarit siç ishte planifikuar – ajo është ndarë nga i fejuari i saj i fundit, Chris Zylka. Lajmi është konfirmuar nga TMZ. Burime pranë ish të dashuruarve thonë se Paris i dha fund lidhjes para disa javësh. Ata u fejua në fillim të vitit gjatë një udhëtimi në Aspen […]

Mesa duket Kim Kardashian qenka një influencë e madhe tek bashkëshorti i saj, Kanye West, dhe është mbështetësja numër një për gjatë kësaj periudhe jo të mirë që ai po kalon. E ftuar përballë një paneli për të biseduar në lidhje me reformën e burgjeve, të cilën e ka mbështetur kohët e fundit, Kim foli […]

Sipas raportimeve te mediave portugeze, gjatë një udhëtimi me familjen në Londër, Ronaldo ka propozuar partneren e tij dhe ka marrë një “po” të menjëhershme nga ajo. Mund të themi me plot gojë që ky ka qenë viti i ndryshimeve të mëdha për Roanldon, nga pritja e një fëmije, te sulmues i Juventusit, e deri […]

Shtëpia e Miley Cyrus, të cilën e ndan me partnerin Liam Hemsworth, u shkatërrua totalisht nga zjarret e Woolsey, të dielën. Këngëtarja 25 vjeçare shpërndau një foto të shtëpisë para dhe pas zjarrit masiv në llogarinë e saj zyrtare të Instagram, ditën e djeshme. Fotoja tejet emocionuese tregon shtëpinë e shkatërruar, dhe një dekorim që […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background