Gossip

Page: 2

Kënga e re e Ariana Grandes po thyen çdo pritshmëri. Të gjithë e dëgjojmë non stop, është kthyer në himn për gjeneratën e re, dhe më e bukura qëndron të videoklipi që tregon çastet e preferuara nga filmat legjendar të viteve 2000. Në videon epike, Ariana luan rolin e Regina George, dhe normalisht nuk mund […]

Ky po që ka qenë viti i Dua Lipës. Këngëtarja bukuroshe me origjinë kosovare, ka thyer rekorde gjatë gjithë vitit, por më në fund bëri dhe një ëndërr realitet. Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo lajmëroj për arritjen më të re në karrierë. Dua do të jetë imazhi i kopertinës së revistës British Vogue, të […]

Nicki Minaj ka bërë një lëvizje drejtuar zënkës me Cardi B, që na bën të gjithve të mendojmë se nuk e ka lënë me kaq sherrin. Nicki e vazhdoi aty ku e la shoku i saj, rreperi Tekashi 6ix9ine, duke kontraktuar për videoklipin e saj të ri dy banakieret e strip club-it – Baddie Gi dhe Jade – […]

Thuhet se Rita Ora ka filluar një lidhje dashurie me aktorin e Spider-Man, Andrew Garfield. Këngëtarja 28 vjeçre është në fazat e para të romancës me aktorin, pas ndarjes me Andrew Watt në Shtator. Një burim dha lajmin për The Sun të enjten, dhe tha: “Rita i shpëtoi goja për lajmin para një muaji. Por […]

Rikthehet më në fund Selena Gomez për sytë dhe veshët tanë. Dje u përhap me shpejtësi lajmi se Selena Gomez u rikthyer në rrjetet sociale, dhe postimi i parë pas kaq shumë muajsh është një video ku reklamonte firmen “Puma”. Ndërkohë sot është publikuar intervista e parë  saj pas problemeve me shëndetin. Artikulli është siguruar […]

Nëse kthehemi mbrapsht në vitet 2000, kur Mariah Carey u pyet nga një reporter gjerman se çfarë mendonte për Jennifer Lopez, gjihë bota shkalloi kur ajo u përgjigj: “Nuk e njoh.” Pas 18 vjetësh, në një intervistë për Pitchfork të martën, këngëtarja shpjegoi pse kishte hedhur atë kunjë drejt J.LO. MiMi tha: “Po përpiqesha shumë […]

Katie Holmes dhe Jamie Foxx kanë vendosur të martohen në Paris, pas plot 5 viteve që e mbajnë lidhjen të fshehtë. Sipas raportimeve të Radar Online këtë të mërkurë, 39 vjeçarja që ka një fëmijë me ish bashkëshortin Tom Cruise, dhe aktori 50 vjeçar kanë vendosur të martohen në Qytetin e dritave brenda vitit 2018. […]

Shawn Mendes është i shqetësuar se një klip i tij me shoqen Taylor Swift mund të ‘ushqejë me oksigjen’ thashethemet false se ai është gay. Këngëtari 20 vjeçar, teksa foli për Rolling Stone të hënën, u hap mbi interpretimet e gabuara mbi seksualitetin e tij. ‘Në zemër e ndjej se duhet të më shohin me […]

Historia mes RiRit dhe Chris Brown nuk mbaronka me kaq. Pasi Chris la komentet e tij anuale ne disa postime të këngëtares gjatë fundjavës, një pjesë e mirë e fansave e sulmuan menjëherë me përgjigje të tipit ‘lëre Rihannën rehat’. Po çe do që gjithë kjo situatë zbuloi ca detaje shumë interesante mes dy këngëtarëve; […]

Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar për një intervistë në ambientet e NRJ Radio në Paris të Francës, ku ka folur për karrierën e saj. Në hyrje të godinës Bebe është fotografuar nga fotografët, po i ka dalë një surprizë – e pakëndëshme për të, por shumë interesante në […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background