Gossip

Modelja e Victoria’s Secret, Alexina Graham ka njotuar fansat e saj se është prekur nga koronavirusi përmes rrjeteve sociale. Ajo ka postuar foton e saj nga spitali ku tregon eksperiencën e frikshme që ka kaluar këto ditë. Alexina tregon se ndihmën më të madhe e ka pasur nga motra e saj, e cila nuk e […]

Muaj i keq për Kevin Hart! Ende pa u rehabilituar nga aksidenti që për pak i kushtoi jetën, komediani po e gjen veten në mes të një lufte ligjore për 60 milion dollarë. Një grua që u shfaq në një ‘video seksi’ në vitin 2017 me Kevin Hart, e ka hedhur atë në gjyq për […]

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney duket se janë martuar në fshehtësi. Aktorja 29-vjeçare e “Hunger Games” dhe 34-vjeçari Maroney, janë fotografuar të hënën në New York, duke dalë nga një zyrë celebrimi martesash të kapur dorë për dore. Dyshimet u ngritën kur dikush që, me sa duket, ka qenë dëshmitar në pranë zyrës së celebrimit, […]

Felicity Huffman, është dënuar me 14 ditë burg. Aktorja që luan Lynette, në ‘Shtëpiake të dëshpëruara’, akuzohet për mashtrim të institucioneve. Huffman kishte paguar 15.000 dollarë në mënyrë që t’i mundësonte vajzës së saj hyrjen në një kolegj elitë. Aktorja kërkoi falje duke e pranuar fajin.

Pas infarktit që kaloi në zemër, Antonio Banderas ka vendosur t’i kthehet dashurisë së vjetër. Në fjalimin e tij gjatë Festivalit të Filmit në Kanada, aktori foli për impaktin e fuqishëm që kishte patur infarkti i cili i kishte ndryshuar jetën dhe se kishte vendosur të fokusohej tek dashuria e tij e vjetër, teatri, madje […]

Mund të ketë ngritur një perandori në fushën e modës, por mesa duket Philip Plein e ka të vështirë të krijojë një lidhje të qëndrueshme. Stilisti i famshëm gjerman ka patur tre lidhje në një hark kohor prej 6 muajsh. Në fillim ishte Justyna Gradek, pastaj rikthimi tek ish-e dashura  Morgan Brittany Osman, kalojnë pak […]

Ish lojtari i bejsbollit, Alex Rodriguez, tha në një intervistë të fundit se dasma e tij dhe e Jennifer Lopez do të ketë të ftuar të gjithë ish-at e tyre. ‘Dasma do të jetë ex-free. Do t’i ftojmë të gjithë dhe sa më shumë aq më mirë’ tha ai dhe lista e Jennifer është e […]

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i ka befasuar të gjithë në promon e saj për fushatën më të re të YSL. Nëpërmjet një videoje ku tregon disa nga momentet e jetës së saj, në sfond dëgjohet zëri i këngëtares, e cila për herë të parë mohon origjinën e saj shqiptare. ‘Përshëndetje! Unë jam Dua […]

Michael Scumacher ka dalë nga shtëpia dhe është shtruar në Paris për një ‘trajtim sekret’. Kampioni i ‘Formula 1’, është dërguar në spitalin Pompidu në Paris për ‘trajtim sekret’ ku sipas raportimeve do të ketë një transfuzion të qelizave. Që pas aksidentit tnë 2013-ën, teksa bënte ski në Alpet franceze, Schumacher ka qenë duke u […]

Kim Kardashian ka marrë një telefonatë nga mjeku i saj gjatë episodit së të dielës të Keeping Up With The Kardashians. Pas disa analizave gjaku, për të përcaktuar shkakun e disa shqetësimeve shëndetësore si fryrje të gjymtyrëve, dhimbje koke dhe lodhje e përgjithshme, Kim ka marrë një telefonatë me përgjigjet e analizave ku thuhet se […]


Current track

Title

Artist

Background