Galeria

Page: 9

Mund të ketë ngritur një perandori në fushën e modës, por mesa duket Philip Plein e ka të vështirë të krijojë një lidhje të qëndrueshme. Stilisti i famshëm gjerman ka patur tre lidhje në një hark kohor prej 6 muajsh. Në fillim ishte Justyna Gradek, pastaj rikthimi tek ish-e dashura  Morgan Brittany Osman, kalojnë pak […]

Ashtu si të gjithë, as Rihanna nuk i ka shpëtuar magjepsjes nga Lizzo. Në show-n e linjës së saj të të brendshmeve ‘Savage X Fenty’, në Javën e Modës në NY, këngëtarja dhe sipërmarrësja në fushën e modës ka pranuar se e vlerëson këngëtaren  e  ‘Truth Hurts’ . ‘ Oh Zot, e dua Lizzo. Ajo […]

Ish lojtari i bejsbollit, Alex Rodriguez, tha në një intervistë të fundit se dasma e tij dhe e Jennifer Lopez do të ketë të ftuar të gjithë ish-at e tyre. ‘Dasma do të jetë ex-free. Do t’i ftojmë të gjithë dhe sa më shumë aq më mirë’ tha ai dhe lista e Jennifer është e […]

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott do të jenë në kopertinën e revistës Paly Boy. 23 vjecarja shpërndau një foto në Instagram ku shfaqej nudo , vetëm me një kapele kauboj teksa përqafonte të dashurin . ‘Kur Houston takon L.A‘ shkruan ajo poshtë fotos duke iu referuar qytetit të saj dhe atij të […]

Pasi shokoi publikun me premierën e tij në Venecia,  filmi ‘The Painted Bird’ ka bërë audiencën të largohet nga shfaqja e tij të dielën, në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit, në Toronto.  Filmi ceko-sllovak i regjisorit  Václav Marhoul, zgjat 3 orë dhe përmban skena incesti, përdhunimi fëmijësh, gjymtimi dhe varrosjeje për së gjalli. Ai bazohet në […]

Këngëtari puertorikan, Ozuna, hyn në rekordet Guiness për vitin 2020 Këngëtari ka marrë 4 cmime guiness  për arritjet e tij në muzikë Si artisti që ka qëndruar  më shumë javë në krye të klasifikimit në Billboard për albumet më të mira latine, si artisti me më shumë video që kanë kapur  1 miliard klikime në […]

Rihanna  po prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve për femra, ‘Fenty X Savage‘ në Javën e Modës në New York, ku modelojnë modele si  motrat Hadid, Cara Delevigne, Normani etj. Ndërkojë që të ftuar për të performuar janë një sërë artistësh përfshirë Halsey, Fat Joe, Migos, ASAP Ferg, DJ Khaled etj duke  e kthyer […]

Një tjetër këngëtare me origjinë shqiptare vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit në botë. Pas këngës ‘Sweet but psycho’ që u bë hit, Ava Max ka publikuar këngën e re me titull ‘Torn’. Pas publikimit të saj këngëtarja ka marrë edhe një vlerësim nga MTV. “Faleminderit MTV që më nderove me titullin Push Artist Of […]

Në një intervistë të dhënë së fundmi për daily Star Rita Ora ka folur për jetën private ku u shpreh se nuk I vinte mirë që e lidhnin me çdokënd që shoqërohet apo fotografohet. Ndërsa është shprehur hapur edhe për biseksualitetin pas publikimit të këngës ‘Girls’ . “Girls’ u shkrua për të përfaqësuar të vërtetën […]

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i ka befasuar të gjithë në promon e saj për fushatën më të re të YSL. Nëpërmjet një videoje ku tregon disa nga momentet e jetës së saj, në sfond dëgjohet zëri i këngëtares, e cila për herë të parë mohon origjinën e saj shqiptare. ‘Përshëndetje! Unë jam Dua […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background