Galeria

Page: 7

Pas vetëm 12 ditësh martesë me producentin e filmave 74-vjeçarin, John Peters, me të cilin lidhi kurorë më 20 Janar në Malibu, Pamela Anderson duket se është sërish beqare. Ish-ylli i Bayëatch, ka treguar për ‘Hollyëood Reporter’ se ata nuk kanë nisur ndonjë procedurë ligjore divorci, por të dy kanë nevojë për pak kohë për […]

Mbrëmja e djeshme në edicionin e 54- ërt të Super Bowl në Majemi ishte e mbushur me gjak latin. Jennifer Lopez dhe Shakira ishin ngarkuar me detyrën për të ngritur në këmbë publikun e finales së madhe të futbollit amerikan, por edhe telespektatorët në të gjithë botën. Dritat e “Hard Rock Stadium” u fikën për […]

Akademia britanike e çmimeve për kinematografinë, BAFTA, ndau mbrëmë vlerësimet e saj. Drama me titull “1917”, që tregon një histori gjatë Luftës së Parë Botërore, ishte fituesja e madhe e natës, pasi mori me vete 7 çmime, përfshi regjinë më të mirë për Sam Mendes, figurën më të mirë, filmi më i mirë britanik, miksazhi […]

Ciara është sërish shtatzënë, në pritje të bebit numër 3. 2 vite pas lindjes së fëmijës së dytë, këngëtaja ka bërë publik lajmin se është sërish në pritje të ëmbël me bashkëshortin, sportistin Russel Wilson. Ajo postoi një foto të sajën në ishujt Turks and Calcos, ku shfaqet me rroba banje dhe barkun e rrumbullakosur […]

50 Cent është artisti i radhës që ka marrë një yll në Walk of Fame në Hollywood. Në ceremoninë e mbajtur ditën e djeshme morën pjesë emra të rëndësishëm të muzikës hip-hop si Eminem apo Dr.Dre. Eminem mbajti një fjalim prekës për reperin teksa kujtoi herën e parë që e kishte takuar rreth vitit 2002. […]

Anna Kournikova është sërish shtatzënë. Ylli i tenisit raportohet se po sjell në jetë fëmijën e tretë me Enrique Iglesias. Lajmi për shtatzëninë e saj vjen dy vite pasi  Anna solli lindi binjakët, Lucy dhe Nicholas. Nuk dihet ende sa muajshe shtatzënë është 38-vjeçarja. Çifti nuk ka komentuar në lidhje me lajmin. Thashethemet u ngritën […]

Georgina Rodriguez, bashkëjetuesja dhe partnerja e yllit të Juventusit Cristiano Ronaldo ka rrëfyer së fundmi emocionet e fillimit të tyre. Në një prononcim për revistën “Grazia”, Georgina tregon se Ronaldo është i vetmi njeri që e bën të dridhet dhe e emocion. “Para tij dridhesha e tëra, por u ndez një shkëndijë mes nesh,”- tha […]

Katër ditë pas aksidentit tragjik që i mori jetën Kobe Bryant, vajzës së tij dhe shtatë personave të tjerë, ka reaguar për herë të parë, bashkëshortja e tij Vanessa. Ajo ka zgjedhur rrjetet sociale për të shprehur dhimbjen e madhe si dhe për të falenderuar njerëzit në të gjithë botën që i kanë qëndruar pranë […]

Lajmi për vdekjen e legjendës së basketbollit amerikan, Kobe Bryant, i ka shokuar të gjithë, përfshirë edhe 50 cent i cili duket se ka reflektuar dhe ka vendosur që tani e tutje të ndryshojë rrënjësisht jetën e tij. Në një postim të ndjerë në rrjete sociale, reperi tha se ndjente që duhet të arrinte çfarë […]

Cristiano Ronaldo  ka thyer rekorde të shumta në fushën e blertë por së fundmi është komentuar shumë edhe nga fitimet që merr në rrjetet sociale kryesisht në Instagram.  Futbollisti është tashmë zyrtarisht personazhi më i ndjekur në Instagram. Ylli i futbollit ka grumbulluar mbi 200 milionë ndjekës duke lënë pas Ariana Grande, Kylie Jenner, Selena […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background