Galeria

Page: 6

Floriana Garo, është bërë nënë për herë të dytë. Ish-moderatorja ka sjellë në jetë një djalë, të cilin çifti e ka quajtur Priam. Lajmin, e ka bërë publik vetë Floriana përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram. Më 12 mars të 2018-s, Garo u be nënë për herë të parë e një vajze […]

Demi Lovato dhe i dashuri model, Austin Wilson, janë ndarë pas vetëm një muaji bashkë dhe ish-ët e kanë fshirë që tani njëri-tjetrin nga llogaritë respektive në Instagram. Që në fillim, miqtë e këngëtares ishin skeptikë për mbarëvajtjen e kesaj marrëdhënieje për shkak të ndikimit që mund të kishte modeli, i njohur për përdorimin e […]

Elvana Gjata ka thyer heshtjen pas polemikave që krijoi vendimi i jurisë për të shpallur të dytën në Festivalin e 58 të Këngës. Kanë qenë pikët e anëtares së jurisë, Mikaela Minga, që përmbysën rezultatin në favor të Arilena Arës dhe për këtë arsye, Elvana thotë se nuk bën me faj kolegen e saj.Duke i […]

Një ekspozitë e Amy Winehouse do të hapet në Muzeun Grammy në Los Angeles muajin e ardhshëm. Ekspozita do të përmbajë veshjet më të famshme të këngëtares së ndjerë – përfshirë fustanin që ajo e veshi gjatë performancës së saj të fundit në Beograd në Serbi, para vdekjes në vitin 2011. Tekstet e shkruara me […]

Arilena Ara është shpallur fituesja e Festivalit të 58-të të Këngës në RTSH. Këngëtarja do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion  me këngën ‘Shaj’, një baladë dashurie me muzikë të Darko Dimitrov e Lazar Cvetkovski dhe tekst të Lindon Berishës, i njëjti autor i hitit të saj “Nëntori”. Në momentin para shpalljes së çmimit, i gjithë […]

Hilary Duff është zyrtarisht e martuar. Aktorja i dha fund beqarisë duke i thënë “Po” partnerit të saj prej 3 vitesh Matthew Koma. Ata mbajtën një ceremoni private në kopshtin e banesës së tyre të shtunën. Çifti mirëpriti në jetë një vajzë në tetor të vitit 2018 dhe njoftuan fejesën në maj të këtij viti. […]

Victoria Beckham në një emision ka zbuluar sekretin e martesës pa grindje. ajo është shprehur se dashuria me David ka qenë një dashuri me shikim të parë. Sapo e ka parë, ka dëshiruar që me të të kalojë gjithë jetën. Në vitin e hershëm 1999 ata u kurorëzuan në martesë, ndërsa sot kanë katër fëmijë, […]

Reperi amerikan “Tekashi 6ix9ine” (23 vjeç), emri i vërtetë i të cilit është Daniel Hernandez, është shpallur fajtor dhe është dënuar me dy vjet burg, për shkak të zhvatjes dhe trafikut me armë. Avokati i tij, kërkoi të dënohej me kohën që tashmë e ka shërbyer, duke pasur parasysh që reperi kishte qenë në paraburgim […]

Aktori Channing Tatum dhe këngëtarja Jessie J i kanë dhënë fund marrëdhënies pas një viti lidhjeje. Sipas një burimi, dyshja është ndarë rreth 1 muaj më parë  pasi kishin prioritete të ndryshme por janë ende miq të mirë dhe shumë të afërt. Ende asnjëri prej tyre nuk ka reaguar për ndarjen, madje Jessie J vazhdon […]

‘Miss Virginia‘ Camille Schrier është vajza e cila ka rrëzuar stereotipin për Miss-et të cilët thonë që një vajzë e bukur nuk mund të jetë e zgjuar. Ajo është shpallur si më e bukura në Amerikë për vitin 2020 në konkursin e bukurisë që u mbajt në Connecticut. Kur konkurroi në fillim, ajo u shpreh […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background