Galeria

Page: 3

Ishte 30 nëntori i vitit 2013, data që tronditi Hollywoodi-n dhe mbarë botën e showbizzit për vdekjes e aktorit të filmit “Fast and Furious”, Paul Walker. Humbja e Paul i tronditi të gjithë dhe veçanërisht kolegun e tij Vin Diesel. Ylli i filmit “Fast and Furious” Vin Diesel, përmes një fotografie dhe një mbi shkrimi […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background