Galeria

Page: 3

Justin Timberlake ka folur për herë të parë pas fotove që arkulluan në rrjet ku shfaqej i kapur për dore me kolegen e tij, Alisha WineWright. Ai tha se kishte qenë i pirë dhe se i vinte keq për sjelljen e  tij gjatë asaj nate. Timberlake i kërkon veçanërisht ndjesë bashkëshortes për faktin që e […]

Prej disa kohësh, aktori i famshëm Leonardo DiCaprio po shijon romancën e tij me modelen e njohur Camila Morrone.45-vjeçari dhe 22-vjeçarja kanë plot 23 vite diferencë me njëri-tjetrin, mirëpo duket se modelja nuk e ka aspak problem këtë. Për “Los Angeles Times”, Morrone tregoi se ndryshimi i madh në moshë me partnerin nuk ka kurrfarë rëndësie […]

Nga Ariana Grande tek Darke, Spotify zbuloi këngët, albumet dhe artistët më të mëdhenj të dekadës së fundit. Fronin e mban Drake si artisti më i dëgjuar. Këngëtari grumbulloi më shumë se 28 miliardë dëgjime. Vetëm kënga e tij “One Dance” siguroi 1.7 miliardë dëgjime. Por pavarësisht kësaj, nuk mundi “Shape of You” të Ed […]

Ndër ata që tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri u mori jetën, ishin edhe dy djemtë kosovarë të familjes Abazi nga Gjilani. Isa Abazi 29 vjeçar dhe Shemsedin Abazi 32 vjeçar ishin dy vëllezërit nga Gjilani të cilët udhëtonin në Durrës për punë dhe po qëndronin në një hotel që u shemb. Në shumën prej […]

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, i ka befasuar të gjithë së fundmi teksa është shfaqur në eventin “British Fashion Awards” krah një mashkulli. Rita u fotografua dorë për dore me kolegun e saj në filmin “Twist”, aktorin Rafferty Law. 29-vjeçarja u shfaq e veshur me të bardha ndërsa aktori që s’ia lëshoi dorën […]

Kylie Jenner e ka shumë të rëndësishme sigurinë e familjes dhe personave të saj të afërt. Kështu është shprehur babai i miliarderes më të re, tashmë i kthyer në femër, Caitlyn Jenner. Fituesi i medaljes së artë olimpike aktualisht po merr pjesë në shown britanik të mbijetesës ‘I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!’ […]

Dua Lipa ka vendosur ta ndihmojë në një mënyrë tjetër Shqipërinë, Këngëtarja ka bashkëpunuar me markën ‘Bond‘ për të krijuar një linjë veshjesh dhe paratë e fituara prej tyre do të dhurohen për të prekurit nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit. Përmes rrjeteve sociale , dua ka njoftuar se tashmë linja me bluzat me […]

Lionel Messi është shpallur mbreti i futbollit! Sulmuesi argjentinas ka fituar trofeun “Topi i Artë”, duke u përcaktuar si lojtari më i mirë i sezonit. Kjo është hera e gjashtë që Messi merr në duar këtë trofe, duke lënë pas dy favoritët e tjerë Virgil Van Dijk dhe Cristiano Ronaldon. Ky i fundit madje nuk […]

Ceremonia e 20-të e ndarjes së çmimeve të britanike të modës u mbajt në Royal Albert Hall ku parakaluan yjet më të famshëm të industrisë së modës por jo vetëm. Si gjithmonë në ceremoni të tilla yjet ndahen në kategoritë kush është veshur më mirë e kush është veshur më pak mirë. Në listë kryesojnë […]

Grimieri i famshëm shqiptar, Mario, që jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës i është bashkuar dhuruesve për të prekurit nga tërmeti. Në një reagim në Instagram, Mario ka treguar një histori personale kur i kishte bërë për herë të parë vetes një dhuratë, pas një pune shumë vjeçare. Grimieri shprehet se ka […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background