Galeria

Page: 12

Ata nuk do te jene me Duka dhe Dukesha e Sussex-i, por thjesht Harry dhe Meghan dhe nuk janë më as mbretërorë. Mbretëresha ua ka hequr të drejtën t`i përdorin titujt mbretërorë qoftë për prezantim apo edhe për përfitimet që vinin si pasojë e titujve. Së shpejti çifti do duhet të ndryshojë ose mbyllë edhe […]

Michelle Obama ndjek vetëm 10 persona në Instagram dhe në këtë listë nuk bëjnë pjesë as vajzat e saj Malia, 21 vjeç dhe Sasha 18 vjeç. Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në një intervistë për “Oprah’s 2020 Vision Tour Visionaries” tha se, megjithëse vajzat e saj studiojnë dhe jetojnë larg saj, […]

Prej kohësh jetojnë bashkë, ndonëse zyrtarisht Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, nuk janë të martuar. Ata janë prindër të një vajze, Alana, ndërsa së bashku me to, jetojnë edhe tre fëmijët e tjerë të Ronaldos. Dhe për këtë Georgina paguhet. Mediat spanjolle, raportojnë se Georgina, merr një shumë në fund të çdo muaji, që shkon […]

1 vit pas fejesës së tyre, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po planifikojnë të martohen. Burime ekskluzive për revistën Life & Style, bëjnë me dije se ata do të martohen këtë vit dhe parashikohet që shpenzimet e dasmës  të arrijnë vlerën e 3 milionë dollarëve. Për Alex është hera e dytë që bëhet dhëndër kurse […]

Aktorja izraelite Meital Dohan, 40 vjeçe, thotë se u nda nga Al Pacino, 79, për shkak të diferencës së moshës prej 39 vitesh. Meital deklaroi se ishte e vështirë të ishe në një lidhje me një burrë kaq të vjetër në moshë. “Diferenca e moshës është e vështirë. Unë përpiqesha ta mohoja, por tashmë ai […]

Teksa Tayna po korr sukses të padiskutueshëm në tregun muzikor, sigurisht që të lumtur për arritjet e saj, janë edhe prindërit. Reperja shqiptare ka publikuar si rrallëherë, një bisedë zhvilluar me të atin në rrjete sociale. Biseda                                Babai i Taynas: Ku është kjo bab? Tayna: Londër. Sa e kryeva një. Tash tjetra. Babai i Taynas: […]

Edicioni i këtij viti i kompeticionit “Miss Germany” ishte shumë ndryshe nga herët e tjera dhe me plot të papritura. 35-vjeçarja, Leoni fon Has, u kurorëzua si mbretëresha e bukurisë gjermane. Ajo ishte konkurrentja më e madhe në moshë dhe një mama single, por kjo nuk e pengoi sipërmarrësen që të merrte pjesë. Për herë […]

Këngëtari i famshëm Robbie Williams ka ndarë një lajm shumë të bukur me publikun në ditën e Shën Valentinit. Ai dhe bashkëshortja e tij Ayda Field kanë mirëpritur ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të 4-t, një vogëlush të ëmbël por me një emër të madh. Robbie dhe Ayda përkatësisht 46 dhe 40-vjeç u […]

Justin Bieber është kokë e këmbë në dashuri dhe i pasionuar pas gruas së tij Hailey.. Këtë e tregon jo vetëm kënga e tij e fundit ‚Yummy‘, një reflektim i jetës sekuale të çiftit por edhe deklaratat e njëpasnjëshme të Justin. Në një intervistë të fundit, këngëtari kanadez foli për momentin kur e kishte kuptuar […]

Një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit, Kida duket se ka hedhur një hap tjetër të rëndësishëm në karrierën e saj muzikore. Kënga e radhës nga ajo do të realizohet nën kujdesin e shtëpisë më të madhe botërore të muzikës, ‘Sony Music France/Columbia’. Vetë Kida ka pohuar se ‘Sony’ është familja e saj, duke […]


Current track

Title

Artist

Background