Galeria

Page: 10

Duket sa tashmë nuk ka më vend për dyshime. Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë në një lidhje sëbashku. Një javë më parë, burime për “Prive.al” bënë të ditur se Dua dhe vëlllai i motrave të njohura Hadid ishin në fillimet e një romance por nuk kishte asnjë foto apo video që të vërtetonte diçka të […]

Lidhja tyre është përfolur shpesh nga mediat rozë. Me ulje-ngritjet e veta, Çiljeta dhe Alban Hoxha kanë arritur të ruajnë një histori dashurie disa vjeçare tashmë. Ata kanë qenë gjithmonë hermetik për sa i përket jetës private, por kanë qenë paparacët ata që kanë zbuluar më shumë rreth tyre. Ashtu ka ndodhur edhe këtë herë, […]

Format e Georginës janë të parezistueshme. Admiruesi i parë është sigurisht Cristiano Ronaldo, që zakonisht i rezervuar, nuk mund të bëjë tjetër veçse t’i dërgojë një zemër të dashurës së saj, që poston në rrjetet sociale foto me bikini e shtrirë në barkë si një divë e vërtetë. Cifti është me pushime në Costa Azzurra […]

Adele prej disa muajsh mban statusin si beqare dhe duket se kjo periudhë po i shërben për t’u kujdesur më shumë për veten. Disa ditë më parë këngëtarja e njohur publikoi një foto me grupin “Spice Girls” dhe të gjithëve iu ra në sy transformimi në trupin e saj. Adele dukej me më pak kilogramë […]

Nicole Scherzinger po i kalon pushimet në Capri të Italisë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto për fansat e saj në Instagram. Bukuroshja po shijon pushimet në ishujt e Italisë ku shfaqet shumë sensuale me bikini të verdha. Edhe pse në moshën 40 vjeçare ajo po zotëron forma të shkëlqyeshme fizike. Kohë më parë […]

Motrat Lipa, Dua dhe Rina po “pushtojnë” botën. Dy motrat janë përfshirë në dy industri të ndryshme. Ndërsa Dua ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar, Rina është në hapat e duhur në botën e modelimit. Së fundmi, u bë publik lajmi se Rina arriti të siguronte një marrëveshje si stiliste me Nasty […]

Një fanellë e New York Yankees që mbante veshur legjenda e bejsbollit, Babe Ruth u shit të shtunën në Nju Jork 5,6 milionë dollarë (5,07 milionë euro), një çmim rekord për një artikull sportiv të këtij lloji. Sipas kompanisë së ankandeve ‘’Hunt Auctions’’ organizatore e shitjes, rekordin e mëparshëm e mban sërish Babe Ruth për […]

Eshtë përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë. Por gjithçka mbeti në nivelin e thashethemeve. Kujtojmë që vitin e kaluar Marina për muaj të tërë u tha se ishte shtatzënë e më pas moderatorja deklaroi se nuk ishte e vërtetë. Mirëpo këtë herë duket se Geti dhe […]

Marrëdhënia e Bradley Cooper me Irina Shayk mori fund dhe duket se Lady Gaga paska pasur lidhje me këtë vendim të çiftit. Sipas Metro, Shayk ka akuzuar Bradley-n për tradhti kur pa se ai dhe Lady Gaga ishin më të afërt se ç`duhej me njëri-tjetrin. “Marrëdhënia e Bradley-t me Irina-n filloi të ftohej kur ai […]

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez dhe e gjithë familja kanë fluturuar në Greqi për të shijuar disa ditë pushimesh relaksuese dhe zbavitëse. Teksa futbollisti skalit trupin e tij në palestër, partnerja e tij shijon ujin së bashku me fëmijët. Në pishinë ajo pozon me bikini, duke treguar format e saj që të marrin mendjen. Ajo kërkon […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background