Galeria

Reperi Mozzik vite më parë ka bërë disa gërsheta në kokë, duke ndryshuar komplet pamjen e tij por kësaj here një gjë të tillë, e ka bërë vellai i vet, Getinjo. Pamja e Mozzik në atë kohe ka bërë goxha bujë sidomos në Kosovë. Reperi  Getinjo ka hedhur disa foto në Instastory ku shihet me […]

Ishte ‘New Rules’ kënga e cila e bëri të famshme jo vetem ne Europe por edhe ne Amerike. Dua Lipa tashmë po bën ‘namin’ me këngën e re ‘’IDGAF”, ndryshe “I don’t give a fu*k”. Që në ditën e parë të lançimit Dua arriti 1 milion në pak orë dhe në dy ditë 10 milion […]

Këngëtarja kolumbiane, Shakira, ka arritur shifra mbresëlënëse në YouTube, duke u bërë këngëtarja me më shumë shikime në platformën e shpërndarjes së videove për vitin 2017. 40-vjeçarja ka siguruara qindra miliona shikime, duke iu falënderuar hiteve latine, si “Perro Fiel” dhe “Me Enamore”. Videoklipi i këngës së parë ka kaluar shifrën prej 400 milionë shikimesh […]

Muzika boterore eshte ne zi; këngetarja irlandeze Dolores O’Riordan ka vdekur papritur te hënën në moshën 46 vjeçare. Keshtu njoftoi agjentja e saj Lindsey Holmes, duke futur në dëshpërim mijëra fansa të këngetares së famshme e cila njihej sidomos si lidere e grupit te njohur te viteve ’90 “The Cranberries” me hite si “linger”, “Zombie” […]

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth  ruajnë shumë private jetën e tyre. Megjithëse është hamendësuar se çifti janë martuar në fshehtësi, kjo nuk arrihej të vërtetohej. Prej disa ditësh ata ndodhen në Australi ku edhe festuan ndërrimin e viteve. Sipas ‘DailyMail’, çifti atje ka organizuar një ceremoni private, larg syve kureshtarë dhe janë martuar në fshehtësi. […]

Pasi e ka mbyllur vitin 2017 me nje seri hitesh te suksesshme qe jane klasifikuar top listat muzikore nderkombetare, Dua Lipa ka prezantuar klipin e saj te rradhes me titullin “IDGAF”. Me tekstin e kenges “IDGAF”, Dua Lipa ka treguar serish se mbeshtet femrat anembane botes, te tregohen me te forta ndaj partnereve te tyre […]

Pas skandaleve seksuale, fushata e “Time’s Up” e ndërmarë nga më shumë se 300 femra në Hollywood, ka bërë të sajën edhe aktoren Bella Thorne. Aktorja e njohur, ka zbuluar përmes një postimi në rrjetin social Instagram se është abuzuar seksualisht deri në moshën 14 vjeçare. “Jam abuzuar seksualisht nga dita që arrij ta mbaj […]

Dua Lipa, një nga këngëtaret që po korr sukses ndërkombëtar në muzikë ka patur një axhendë te ngjeshur gjate 2017-es. Ajo nxorri në treg klipe muzikore që u renditën në top listat e hiteve botërore. Dhe pas një viti të lodhshëm si 2017-ta Dua ka vendosur të relaksohet dhe pushojë në një vend ekzotik. Dua […]

Profilin e Selena Gomez në Instagram e ndjekin 132 milionë fansa, një numër tepër i madh, por a e dini se çfarë ka bërë ajo së fundmi? Ka vendosur ta riformatojë profilin e saj në Instagram. Dhe këtë fakt e kanë vënë re pikërisht fansat e saj se këngëtarja 25-vjeçare ka hequr më shumë se […]

Eventi i pervitshem Golden Globes ishte një dedikim i veçantë për të gjitha gratë e prekura nga abuzimet seksuale në Hollywood. Ky ishte shkaku qe ngjyra e zezë, ishte kodi i veshjes për aktoret. Por ndërkohë që të gjitha u shfaqën në tapetin e kuq me fustane të zinj, ishte dikush që e theu këtë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background