Channing Tatum ka zëvendësuar ish bashkëshorten me… sozinë e saj??

October 11, 2018

Sipas një raportimi të ri, Channing Tatum e ka kaluar fazën e dhimbshme të divorcit me një femër të re…

Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Jessie J!

Ylli i 21 Jump Street u kap nga paparazzit në një nga koncertin e këngëtares të hënën, dhe më pas një dëshmitar okular duket luajtur minigolf – është e sigurt që ishin në një takim dashurie.

Tani burimet e USWeekly kanë konfirmuar se çifti kanë plot dy muaj bashkë, por nuk kanë asgjë serioze.

Në rregull është gjithçka deri këtu, po a nuk ju duket dhe juve që Jessie J është binjakja jobiologjike e ish bashkëshortes se Channing, Jenna Dewan?

Nga ana tjetër PerezHilton thotë se Channing nuk e ka kaluar akoma dhimbjen e ndarjes pavarësisht se është duke dalë me Jessie-n.

Nuk dimë kë të besojmë më.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background