Showbizz

 Këngëtarja shqiptare Rita Ora, ka treguar figurën e saj mahnitëse në skenën e Germany’s Next Top Model në Dusseldorf. E veshur në të kuqe, ylli 27 vjeçar dukej sensacionale në skenë, duke dhuruar atmosferë të zjarrtë. Ajo tregoi gjoksin seksi, barkun e sheshtë dhe këmbët e gjata seksi.  

Supermodelja Kendall Jenner shpesh vendos të fshehë fytyrën, përpara paparacëve dhe kështu ka ndodhur edhe kësaj here. Të enjten ajo u shfaq plot stil në New York City me rroba sportive, duke treguar këmbët e gjata seksi. 21 vjeçarja mbante veshur atlete, xhinse të shkurtra dhe një këmishë të gjerë. Edhe pse këmbët arritëm t’ia shihnin fytyrën […]

Dua Lipa është shfaqur shumë e emocionuar teksa ka postuar një video ku shfaqet e përlotur. Së fundmi ka shënuar 11 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram” dhe kjo është edhe shkaku i përlotjes së saj. “Reagimi im kur pashë se 11 milion prej jush janë duke më ndjekur”, shkruan ajo në diçiturën e videos. […]

Era Istrefi, në bashkëpunimin me Will Smith dhe Nicky Jam kanë publikuar sot hitit më të ri dhe atij që do të simbolizojë Botërorin e futbollit që do të zhvillohet në më pak se 3 javë në Rusi. “Live it Up” është në qendër të vëmendjes për shkak të futbollit, sportit më të përhapur në […]

Kim Kardashian bashkë me familjen është shfaqur në vendin më të dashur për botën e fëmijëve dhe dukeshin se po e shijonin shumë qëndrimin në Disneyland në Anaheim. Ylli 37 vjeçari bëri që të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar, e veshur me rroba të ngushta që nxirrnin në pah linjat seksi trupore dhe […]

Jennifer Lopez edhe pse 48 vjeçare vazhdon të na suprizojë me pamjen e saj. Jennifer Lopez nuk kishte aspak frikë të ekzpozonte format e saj sexy të mërkurën në Miami, derisa u pa me të dashurin e saj Alex Rodriguez. Ylli ishte veshur në rroba të bardha sportive, duke vënë në pah linjat seksi trupore, […]

Këngëtarja Dua Lipa është e para në listën e pretendentëve për të kënduar kolonën zanore të filmit “James Bond”, duke lënë pas Adelen, Ed Sheeranin dhe Jessie J, raporton NME. Në një intervistë për Billboard, ajo komentoi duke thënë se nuk e di dhe nuk ka asgjë konkrete. “Unë nuk e di. Do të doja […]

Gjyshi i reperit Ledri Vula, Fahri Buçinca botoi dje librin e tij “Hasan Prishtina, ndriçimi i jetës dhe veprës” në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës. Pjesëmarrjen në promovimin e librit të Fahri-ut e ka bërë të ditur vet Ledri përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, ku është shprehur shumë krenar me gjyshin.  “Krenar […]

Rita Ora po vazhdon turneun e saj ‘Girls’ nëpër botë ndërsa  dhe  sonte ajo do të performojë në Paris. Paradite ajo është parë duke u relaksuar dhe marrë rreze dielli e veshur me bikini të zeza me rrjetë. ‘’Paris, shihemi sonte’’ ka shkruar ajo në postimin e fotografive pranë të cilave ka pranuar shumë pëlqime […]

Anthony Hopkins nuk ka folur me vajzën e tij gati dy dekada, dhe në një intervistë të re, aktori 80-vjeçar thotë se nuk e di nëse vajza e tij e ka bërë gjysh. “Unë nuk kam asnjë ide,” tha Hopkins për Radio Times kur u pyetën nëse vajza Abigail e ka bërë atë një gjysh. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background