Highlights

Kanye West po zbrazet mbi Drake dhe Nick Cannpn për fjalë publike, tekste këngësh ose thjesht përmendjet e Kim Kardashian nga dy artistët. Burri i Kimit i doli në mbrojtje më një seri videosh ku ai flet për një tufë gjërash “që nuk qëndronin mirë në shpirtin e tij”. E para ishte Nick që fliste për […]

Fansat e Justin Bieber janë tepër të shqetësuar. Një video e këngëtarit ka dalë, dhe ka bërë gjithë Beliebers të mendojnë se ai po abuzon sërish me drogën sintetike crystal meth. Dhe në rast se e keni humbur kjo vjen jo larg pasi menaxheri Scooter Braun shprehu shqetësimin se një ditë Justin mund të kalonte […]

Noah Cyrus, motra e vogël e këngëtares Miley Cyrus, është duke shijuar famën e saj ndërkombëtare – pavarësisht se nuk njihet shumë në Shqipëri. Prej disa kohësh ajo ishte në një lidhje me reperin Lil Xan dhe ndarja e tyre bëri shumë bujë. S’lanë gjë pa nxjerrë në rrjete sociale, screeshots të mesazheve, foto e […]

Shumë njerëz e kanë ëndërr të jenë afër Beyonce-s, ndërkohë që kjo grua po kërkon një urdhër ndalimi ndaj këngëtares që mos t’i afrohet. Kimberly Thompson është një bateriste që mesa duket ka qënë pjesë e bandës me femra të Bey-t për shtatë vjet – dhe tani po bën shumë zhurmë me pretendimet e saj të […]

Gashi është një nga reperat e rinj shqiptar më premtues në tregun muzikor amerikan. Ai ka bërë një rrugë të gjatë e me shumë vështirësi për të nënshkruar një kontratë me shtëpinë diskografikë të Jay-Z. I ftuar në një intervistë me MTV, një nga pyetjet që i ka bërë gazetari ishte për origjinën e tij […]

Kanye West deklaroi publikisht në serialin “Open Mike”, ku ishte i ftuar sëbashku me Chance The Rapper, se do të kthehej të jetonte në qytetin e tij të lindjes, Çikago, raporton “The Sun”. Pas kësaj deklarate, një burim i afërt me Kim ka rrëfyer për The Sun duke u shprehur: “Ajo kurrë nuk ka jetuar […]

Ledri Vulën nuk do ta shohim vetëm si këngëtar. Të gjithë ata që e ndjekin Ledrin në rrjetet sociale, e kanë kuptuar pasionin e tij për sportin e basketbollit, të cilin e ka praktikur edhe në fëmijëri. Por ai tashmë ka zënë një post të rëndësishëm sa i takon këtij sporti. Në një një konferencë me […]

Belen Rodriguez i ka dhënë duart Andrea Iannone-s, dhe këtë herë është përfundimtare. Gjthë verën me qindra hipoteza. A është ajo shtatzënë? Po më në fund e morëm vesh të vertët. Sipas seksionit të thashethemeve “Chicche”, te revistës italiane “Chi”, Rodriguez jo vetëm që nuk është shtatzënë, por tashmë është ndarë edhe nga partneri i […]

Kylie Jenner nuk është një 21 vjeçare normale, ajo është një 21 vjeçare “cool” që nuk han cornflakes! Ose të paktën ishte… Kylie na ka zbuluar ca anë të personalitetit që na bëjnë të dyshojmë për nivelin e saj të inteligjencës. S’dinte e shkreta si haheshin cornflakes, dhe dje për herë të parë i ka […]

Ditën e sotme është dhënë vendimi nga trupi gjykues për sherrin e famshëm të viti 2016 midis grupit OTR dhe labelit Babastars. Në atë ngjarje, Noizy u përplas fizikisht me Albert Krasniqin dhe Cozman, ku Noizy qëlloi me grusht Cozmanin në tëmth, dhe Albert Krasniqi plagosi Noizyn me armë Sipas vendimit të gjykatës, Noizy është […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background