Galeria

Page: 9

Vajza e parë biologjike e Brad Pitt dhe Angeline Jolie, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendencat e saj për t’u veshur si mashkull. Në dalje të shumta publike me prindërit, ajo vishej njësoj si vëllezërit e saj por tani duket se gjërat kanë shkuar më larg se kaq. Tani Shiloh edhe ndihet mashkull, ajo […]

Legjenda e boksit Mike Tyson asnjëherë nuk e ka fshehur adimirimin e tij për Conor McGregor dhe këtë herë i ka rezervuar një këshillë. I ftuar në emisionin e ‘MMA Shoë’ ish-boksieri amerikan u shpreh se Conor nuk duhej t’i shpenzonte paratë gjyqeve dhe me dhurata për njerëz që nuk i meritojnë ato. ‘Ashtu si […]

Këngëtarja 44-vjeçare australiane, Natalie Imbruglia, solli në jetë fëmijën e parë duke realizuar kështu ëndrrën e saj për t`u bërë nënë. kengetarja e dha lajmin permes nje postimi te fotos se djalit, Max Valentine Imburglia, i cili erdhi në jetë përmes farëzimit artificial me një dhurues sperme. ”Mireserdhe ne jete Max Valentine Imbruglia’ shkruajti kengetarja […]

Drake i është kundërpërgjigjur të atit pas gënjeshtrave që ai ka thënë rreth marrëdhënies së tyre. Në një intervistë të fundit Dennis Graham  tha se Drake kishte gënjyer kur ishte shprehur se babai i tij nuk kishte qenë aty për të dhe se këtë e kishte bërë që të përfitonte në karrierë. Drake nga ana […]

Një nga rrëfimet më tronditëse në librin autobiografik ‘Inside Out’ të aktores Demi Moore, ishte edhe përdhunimi në moshën 15 vjecare, kur e ëma “ e shiti“ për 500 dollarë tek një burrë që ishte edhe mik i familjes. Ylli hollivudian tregon se personi në fjalë ishte padroni i një klubi në Los Angeles – […]

Dy vite më parë, Jennifer Lopez postoi një foto teksa ecte përdore me partnerin Alex Rodriguez dhe tani është paditur në gjykatë për shkak se e publikoi pa miratimin e fotografit. Një agjenci lajmesh dhe fotografish me bazë në Los Angeles kërkon 150.000 dollarë nga J.Lo me pretendimin se fotografia është kreative dhe  e veçantë […]

Pas shumë hiteve në muzikë dhe suksesit në botën e dizajnit, Rihanna vjen edhe me librin e saj autobiografik, një album fotografik të quajtur ‘Rihanna’ që përmbledh momentet më të veçanta të jetës së saj.   Albumi me 504 faqe që përmbledh më shumë se 1000 foto të Rihanna-s të shkrepura ndër vite, si nga […]

Në autobiografinë e tij, Elton John zbulon disa episode interesante të papërmendura më parë. Mes tyre edhe ai  kur gjatë një mbrëmjeje bamirësie në të cilat princesha Diana nuk mungonte kurrë, yjet e Hollivudit, Richard Gere dhe Silvester Stallone u vunë në garë për t’i rënë në sy Dianës, madje edhe u konfliktuan mes tyre. […]

Angelina Jolie ka rrëfyer se humbi veten teksa marrëdhënies së saj me Brad Pitt po i vinte fundi. Në një intervistë për revistën franceze ‘Figaro’, ylli i Hollywoodit tha e kishte përjetuar keq ndarjen. ‘Nuk e njihja më veten. E kisha humbur atë’ tha 44 vjecarja duke shtuar se gjatë ndarjes ishte ndjerë pothuajse e […]

Granit Xhaka është bërë baba për herë të parrë. Futbollisti shqiptar I Arsenalit dhe gruaja e tij Leonita, janë tanimë prindër të një vajze, Ayanës. Xhaka e ndau gëzimin edhe me ndjekësit duke postuar në Instagram një foto të ëmbël me duart e te treve poshtë së cilës shkroi:  ‘Mirë se erdhe princesha jonë e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background