Galeria

Page: 8

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të performojë në Zarë të Kroacisë, aty ku janë edhe ngulimet arbneshe të 500-vjetëve më parë. Koncerti do të mbahet më 30 gusht 2019 në Qendrën Sportive “Visnjik” në Zarë, njoftojnë organizatorët e koncertit, të cilët pohojnë se shumica e biletave janë shitur, që kur koncerti u […]

Tiziano Ferro është martuar. Këngëtari dhe artisti italian, 39 vjeç dhe Victor Allen, 54 vjeç nga Los Angeles, kanë thënë ‘Po’ të shtunën në 13 korrik, në një vilë në Sabaudia, në prezencë të miqve të tyre më të ngushtë, në një ceremoni super të blinduar. “Jeta dhe kthesat e saj të paparashikueshme dhe të […]

Vajza e këngëtares së njohur, Cardi B dhe Offset, Kulture mbushi 1 vjeç pak ditë më parë dhe prindërit e vogëlushes organizuan festën madhështore. Sipas ‘TMZ’, Cardi B ka shpenzuar 400 mijë dollarë për 1 vjetorin e vogëlushes së saj. Festa ishte organizuar e gjitha për fëmijë dhe reperja nuk ngurroi të ndajë me publikun […]

Meghan Markle është një nënë e re dhe si e tillë po mësohet me këtë status të ri. Mirëpo, teksa Meghan praktikohet me mëmësinë, njerëzit kanë edhe kritika për të. Gjatë ndeshjes së princit Harry në lojën “Polo”, Meghan së bashku me të birin, Archie ishin të pranishëm për të mbështetur Harry-n. Kjo ishte dalja […]

Lady Gaga prezantoi linjën e saj të kozmetikës “Haus Laboratories”. “Ata thonë se bukuria është në sytë e atyre që të shikojnë,” tha Gaga. “Por në Haus Laboratories, ne themi që bukuria është se si ti e sheh veten.” Linja e kozmetikës “Haus Laboratories” ka në vizionin e saj është përhapjen e mirësisë, trimërisë dhe […]

Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mes aktorëve mund të ketë keqkuptime, pretendime dhe mosmarrëveshje të përgjithshme. Dhe herë të tjera, ata thjesht nuk duan takime me kolegët e tyre. Bright Side ka sjell së fundmi një listë me aktorët e famshëm që nuk pranojnë […]

Pas bashkëpunimeve me këngëtarët shqiptarë, Luana Vjollca dëshiron të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e re do të jetë në bashkëpunim me artistin me famë botërore, Faydee. Kënga duket se është gati pasi Luana dhe Faydee kanë nisur xhirimet e klipit prej disa ditësh në Prishtinë dhe në Vlorë. Ndërkohë që deri […]

Prej disa kohësh është përfolur se Romeo dhe Jonida janë në një lidhje, pavarësisht se janë kapur disa herë mat, asnjëri prej tyre nuk ka pohuar asgjë. Por tashmë duket se ka ardhur momenti i të vërtetës! Romeo, Donaldi dhe Bora Zemani do të nisin programin e tyre të ri “Treshat”, ku e ftuar në […]

Meghan Markle dhe Princ Harry morën pjesë në ndeshjen e bejsbollit midis skuadrës ‘Yankee’ të New York dhe skuadrës ‘Red Sox’ të Boston. Pas daljes së tyre publike, në rrjet është bërë virale një video, ku dallohet se duka e ka injoruar në një moment prezencën e partneres së tij. Meghan iu drejtua Harry-t për […]

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo është një nga ato personazhe të njohur të ekranit që ka eksperimentuar shumë me look-un e saj. Brenda një periudhe të shkurtër, Dafina ndryshon shpesh modelet e flokëve. Së fundmi knëgëtarja ka guxuar shumë me flokët dhe nuk mund ta besoni se ajo është […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background