Galeria

Page: 7

Janë rikthyer sërish hakerat të cilët bëjnë çdo gjë për të shtënë në dorë foto nudo të artistëve të njohur. Këtë herë viktima ka qenë Demi Lovato e cila po të mos ishte për fansat e saj nuk do ta kishte kuptuar kurrë që llogaria e saj në “Snapchat” është vjedhur. Në profilin e saj […]

Aktorja e njohur, Jennifer Lawrence duket se e ka kurorëzuar dashurinë e saj me Cooke Maroney në martesë. Çifti dyshohej se do ta organizonin ceremoninë e dasmës këtë fundjavë por ende nuk ishte plotësisht e sigurt. Çifti ka ftuar 150 veta duke e klasifikuar këtë dasmë në private dhe tepër të vogël. Mendohet se është […]

Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas. Ajo po mbahej në krahët e një fansi kur të dy rrëshqitën nga skena. Lady Gaga ftoi një fans të quajtur, Jack t’i bashkëngjitej në skenë dhe u hodh në krahët e tij. Por ai humbi kontrollin dhe të dy […]

Në një rrëfim mbi karrierën artistike, këngëtarja Aurela Gaçe, ka treguar një nga sfidat e vështira me të cilat është përballur në jetën profesionale, ku abuzimi me zërin dhe padija lidhur me teknikat e menaxhimit të tij, për pak i kushtuan karrierën “Gjatë kohës kur jetoja në Amerikë pata një problem vokal, pasi punoja shumë. […]

Gruaja e aktorit të njohur amerikan Ron Ely, i famshëm për rolin e tij si Tarzan, në mesin e viteve ’60-të, u qëllua për vdekje me thikë në shtëpinë e tyre në California, SHBA, nga djali i tyre 30-vjeçar . Ishte një telefonatë në numrin e urgjencave 911 gjatë kësaj të mërkure, ajo që çoi […]

Asap Rocky ka folur në një intervistë të fundit lidhur me varësinë e tij. Reperi ka folur hapur duke thënë se është i varur ndaj seksit dhe nuk ndihet në siklet ta pranojë këtë. Më parë ai kishte thënë se kishte nevojë për një krevat 100. 000 dollarësh për shkak të orgjive në shtëpinë e […]

Supermodelja Bella Hadid është shpallur femra më e bukur në botë. Rezultati doli pas një hulumtimi shkencor mbi atë që përbën ‘fytyrën e përsosur’. Tiparet e 23-vjeçares u zbuluan se ishin 94,35% korrekte nga Golden Ratio of Beauty Phi, që mat edhe perfeksionin fizik. Këngëtarja Beyonce mban vendin e dytë ndjekur nga aktorja Amber Heard.

Lewis Hamilton ka shqetësuar fansat teksa ka postuar një mesazh jo të zakontë ditën e djeshme në Instagram. Garuesi i Formula 1 (34 vjeç) shkruante se ndihej sikur ‘po dorëzohej përpara gjithçkaje’. Ai shtoi se ‘bota është kaq rrëmujë’ dhe se ‘ndihej tërësisht i ezauruar’. Për një kohë të gjatë, Lewis e ka ngritur zërin […]

Kemi lexuar e dëgjuar shpesh nga të famshmit për krizat e ankthit dhe problematikat që shkakton një shqetësim i tillë. Këtë herë ka qenë Armina Mevlani ajo që ka ndarë eksperiencën e saj, teksa i është përgjigjur pyetjes së një ndjekësi. “Mendoj se në një moment të caktuar të gjithë vuajmë nga ankthi. Është normale […]

Kanë vetëm pak kohë të martuar por Hailey Baldwin ka që tani disa pakënaqësi në lidhje me Justin. Një burim pranë modeles tha se ajo është e shqetësuar për për shpenzimet e pakontrolluara të Justin-it. “Justin jeton si një princ. Ai dëshiron që gjithçka të jetë jashtëzakonisht e shtrenjtë, ose nuk është i lumtur. Sigurisht, […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background