Galeria

Page: 5

Maluma është më në fund një mashkull single pasi ish- e dashura, Natalia Barulich, e ka tradhëtuar me Neymar. Modelja me origjinë kroate, flitet se kishte nisur një romancë të fshehtë me futbollistin ndërkohë që Maluma ndodhej në një turne muzikor. Dyshja kishin dy vite së bashku dhe mësohet se martesa ishte hapi që do […]

Ky ishte viti i Gaz Pajës, e këtu nuk po flasim vetëm për karrierën. Pasi aktori kurorëzoi dashurinë me Irën në martesë, shumë shpejt çifti dha lajmin se ishin në pritje të një fëmije, ndërsa sot bëhet e ditur se Ira ka sjellë në jetë një djalë duke ia shtuar dozat e lumturisë familjes në […]

Këngëtari, Enrique Iglesias ka ngritur në ajër të gjithë fansat e tij shqiptarë. Mbrëmjen e kaluar, teksa mbante një koncert në Greqi, ylli latin, ka valëvitur flamurin kuqezi në mes të skenës. Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, Iglesias ngre flamurin shqiptar në ajër dhe vazhdon të këndojë. Ky moment është shoqëruar me brohorima […]

Revista amerikane, Fatherly, është e njohur për përditësimin e vazhdueshëm të listës së emrave nga bota e të famshmëve, për të cilën shkruan vazhdimisht. Aktori dhe ylli i WWE-së, Dwayne ‘The Rock’ Johnson, ndodhet në krye të listës së kësaj reviste kur është fjala për prindërit më interesantë nga personalitet e njohura. Në listën e […]

Serbët nuk e pranojnë ende dot faktin që një këngëtare shqiptare me famë ndërkombëtare, siç është rasti i Rita Orës, të shfaqet në rrugët dhe qytetet e tyre. Mediat radikale “Informer” arriti që të ushtronte presion ndaj autoriteteve kundër një reklame të vendosur në Beograd dhe ku shfaqej Rita Ora. Skandaloze, shkruante dje Informer, për […]

Kanye West ka publikuar më në fund albumin e ri të shumëpritur ‘Jezus is here‘ dhe të interesuarit mund ta gjejnë atë në Spotify , Apple Music dhe Amazon. Paralelisht me të, reperi ka sjellë edhe një film- dokumentar shoqërues me titullin ‘Jezus is Kinga- A Kanye West film‘ i cili është duke u shfaqur […]

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është fotografuar në setin e xhirimeve për realizimin më të ri kinematografik, “Oliver Twist”. Fansat e Charles Dickens duhet të jenë shumë të emocionuar për përshtatjen më të re të kësaj novele që e modernizuar do të quhet thjesht “Twist”. Rita Ora do të jetë në rolin e Artful […]

Roli i Arthur Fleck-ut u ngjiz me Joaquin Phoenix në mendje. Aktori humbi 20 kg për rolin. Atij iu dha skenari në 2017-ën, dhe Phoenix mori edhe menidmin e mamasë së tij përpara se të firmoste për ta pranuar rolin. Phoenix tha se nuk iu referua asnjë prej karaktereve të mëparshme për rolin e tij […]

Vetëm pak na ndan nga fillimi i Festivalit të Dhjetorit i cili siç është bërë e ditur këtë vit do prezantohet nga Alketa Vejsiu dhe regjisore do jetë Vera Grabocka. Këtë vit në Festivaln e 58 të RTSH-së do të konkurrojnë 25 këngëtarë dhe fituesi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. Sot “newsbomb.al” ka publikuar […]

Ditën e djeshme kanë përfunduar xhirimet e serisë së 9-të të filmit “Fast and Furious”. Përmes një video në rrjete sociale aktori i njohur Vin Diesel i ka surprizuar fansat duke i treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe këngëtarja dhe reperja e njohur Cardi B. Ndonëse Cardi B nuk kishte dhënë asnjë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background