Galeria

Page: 11

Keanu Reeves nuk ka qenë në një lidhje të përkushtuar asnjëherë në karrierën e tij prej 35 vitesh dhe për këtë arsye e ruan me fanatizëm marrëdhënien me 46-vjeçaren Alexandra Grant. Megjithatë, aktori bëri daljen e tij të parë publike me të dashurën e re gjatë ceremonisë së organizuar nga Gucci në Los Angeles, “LACMA […]

Nënë Tereza, u bë më njeriu më popullor në botë për shkak të manifestimit të ndjenjës së humanizmit. Ajo kaloi 45-vjet në shërbim të plotë të varfërve, të të sëmurëve, jetimëve duke ofruar dhe kërkuar ndihma për ta në mbarë botën. Ajo ka ndryshuar jetët e shumë njerëzve dhe një ndër tyre është edhe Penelope […]

Selena Gomez ka thyer rekord me këngën e saj të re. Vetëm pak ditë më parë ajo u kthye në tregun muzikor me dy këngë që flisnin për jetën e saj personale dhe marrëdhënien me ish të dashurin, Justin Bieber. Tani këngëtarja është artistja e parë në historinë e muzikës që mban njëkohësisht vendin e […]

Noizy dhe gazetarja Dasara Karaiskaj njihen për debatet e hershme dhe të vazhdueshme mes tyre. Në një postim në Instagram, reperi e ka ofenduar rëndë gazetaren duke u shprehur me një gjuhë jo të përshtatshme. Reagimi i ashpër i Noizyt lidhet me një intervistë të Karaiskaj për radion zvicerane Couleur 3 në lidhje me zhvillimet […]

Kjo nuk është hera e parë që Brooklyn Beckham vë në siklet prindërit të tij sa i përket lidhjeve dhe ndarjeve me vajza të ndryshme. Së fundmi është zbuluar se 20-vjeçari ka patur një marrëdhënie sekrete seksuale me motrën e modeles legjendare Kate Moss, Lottie. Dyshja ka qenë bashkë në fshehtësi pak kohë pasi Brooklyn […]

Një vit më parë, Demi Lovato pushtoi mediat për shkak të problemeve shëndetësore me mbidozën. Prej asaj kohe, këngëtarja ka dhënë disa intervista por asnjëherë nuk kishte folur hapur për problemet e varësisë që desh i mori jetën. Lovato theu heshtjen për Teen Vogue, teksa u shpreh se ka patur një vit të vështirë. “Kur […]

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve për më të mirët e muzikës nga kanali i njohur muzikor, MTV. Eventi i Europe Music Aëards (EMA) është mbajtur në Sevilla të Spanjës ku dy janë shqiptaret që kanë arritur të triumfojnë, Ava Max dhe Loredana. Ava Max është shpërblyer nga MTV si artistja […]

Missi i parë i Turqisë ishte shqiptare. Konkursi i parë i bukurisë në Turqi, u zhvillua në vitin 1936 dhe fituesja doli Hatixhe Mirushoglu, një vajzë shqiptare nga Çamëria. Vajza me origjinë nga Filati i Çamërisë, jetonte bashkë me familjen e saj në Izmir. Ndërsa babai i saj, Xhevat Mirushi ishte patriot i rezistencës për […]

Pamja e saj vlen shumë dhe ajo nuk lë asnjë që të përfitojë nga kjo gjë. Kim Kardashian ka paditur një aplikacion komzmetike me 10 milionë dollarë pasi i ka përdorur imazhin për reklamimin e produkteve. Ylli televiziv është shprehur se pamja e saj vlen të paktën aq para sa ka paditur firmën e kozmetikës […]

Fansat e serialit të famshëm ‘Friends’ mund të argëtohen së paku edhe me një episod. Të gjashtë aktorët kryesorë të serialit ikonik do të rikthehen me një episod dy orësh të veçantë për të nderuar një nga regjisorët e shfaqjes. Episodi special i serialit komik që ka argëtuar publikun për afro një dekadë, pritet të […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background