Cardi B pornostare?? Nxjerr postimin që na bën të dyshojmë…

January 28, 2019

Mbrëmjen e kaluar Cardi B performoi në Las Vegas, si e ftuar në “AVN Awards”, më saktë “Adult Video News Awards”. Kjo është ceremonia e ndarjes së çmimeve për industrinë e filmave për të rritur.  Ndryshe mund të quhen dhe “Oscar”-ët e pornos, kështu që mund ta merrni me mend se ishte një natë e madhe.

Sipas TMZ, në fund të performancës Cardi i tha të pranishmëve në sallë: ”Jam shumë e emocionuar për këto çmime, më shumë se sa për Grammys, nuk e di përse.” Por më të rëndësishme se kjo deklaratë janë fotot e Cardi-t, para, gjatë dhe pas ceremonisë, ku na tregonte dhe veshjet që kishte zgjedhur për mbrëmjen. Për shembull bashkangjitur me këtë postim reperja ka shkruar: “AVN awards…Jam pak si pornstare sot. Epo në fakt, unë mund të jem pornstare kur të doni ju.”

 

View this post on Instagram

 

AVN awards….. I’m a little pornstar today 😩well I’m a pornstar whenever you want me to be 😜😜😜😜

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Më poshtë mund të shihni dhe veshjet e Cardi-t:

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background