Cardi B pëson incident në skenë teksa bënte ‘twerk’…

January 4, 2019

Cardi B është gjithmon në qendër të vëmendjes, qoftë për muzikës, qoftë për skandalet që krijon.  Kohët e fundit reperja e famshme ka qenë në qëndër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së saj të ndërlikuar me partnerin Offset.

Por e rradhës për Cardin është incidenti i ndodhur gjatë një koncerti që reperja po mbante në Zelandën e Re.

Ajo sigurisht nuk mund të kalonte koncertin pa një përformancë “twerk” e pikërisht gjatë kësaj kohe fustani i saj pësoi një dëmtim, që e bëri të pamundur për këngëtaren vazhdimin e performancës.  Siç shihet edhe në video menjëherë sapo ka mbaruar lëvizjet ajo ka ndërprerë koncertin dhe i është drejtuar fansave të saj duke u shprehur: “Kam nevojë për një pushim të vogël. Kthehem shpejt, më duhet ta heq këtë gjënë nga të pasmet”

Sipas Daily Mail problem qëndronte tek pjesa e poshtme e fustanit e cila ishte shtrënguar më shumë seç duhet dhe diçka e pengonte reperen të lëvizte.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background