Brad Pitt falenderon publikisht Bradley Cooper

January 10, 2020

Brad Pitt ka falenderuar publikisht mikun e tij, Bradley Cooper pasi ishte ai që e ndihmoi të hiqte dorë nga alkoli. Në Golden Globe ai fitoi çmimin për aktorin më të mirë jo protagonist në filmin ‘Once Upon a Time in Hollywood’. Dhe në fjalimin e pranimit të yllit 56-vjeçar
në Bordin Kombëtar të Rishikimeve Awards Gala, ai falënderoi Bradley Cooper që e ndihmoi të përballet me problemin e tij të pirjes.

‘Unë u bëra i matur për shkak të këtij djaloshi. Dhe çdo ditë ka qenë më e lumtur që nga ajo kohë, ‘tha ish-burri i Angelina Jolie, me të cilën ka gjashtë fëmijë. “ Ju dua, dhe ju falënderoj”, shtoi Brad. Kjo është një nga herët e rralla që ylli i Hollywoodit flet për varësinë e tij ndaj alkolit. 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background